451 Γραμμή
Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 451 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 451 λεωφορείο (Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι) είναι μια κυκλική γραμμή με 66 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι).
Επιλέξτε 451 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι (66 στάσεις)
Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι)
Φερρων
Σκρα
Στ. Δουκ. Πλακεντιασ-Γεφυρα
Πρωτεως
Ιπποκρατους
Ικαρων
Μουσων
Κερασιας
Δαναης
Λευκης
Ησιοδου
Νεκροταφειο
Διος
Ξανθου
Ναυτικη Βαση
Πατημα
Θεατρου
Π. Μελα
Μαγειρινα
Στροφη Ν.Πεντελης
Σχολειο
Πλ. Ν. Πεντελης
1η Αγιου Σιλα
2η Αγιου Σιλα
Ιουστινιανου
Πλ. Αγ. Σιλα - Τερμα
2η Αγιου Σιλα
1η Αγιου Σιλα
Πλ. Ν. Πεντελης
Σχολειο
3η 25ης Μαρτιου
2η 25ης Μαρτιου
25ης Μαρτιου
Νιεν
Μπομπολα
Τροιας
Μπουμπουλινας
Στροφη
Παλ.Λατομειο
Διαστ. Μελισσιων
Αθηνας
Ανω Βριλησσια
Μπακογιαννη
Διασταυρωση Σισμανογλειου
Βριλησσια
Περιχαρους
Αττικη Οδος
Προαστιακος
Μεσσηνιας
Σαραντοπουλου
Πευκο
Φαριντα
Αγ. Παντελεημων
Ικα
Καρελειον
Πλ. Χαλανδριου - Pl. Χalandrioy
Ομηρου - Omhroy
Παπανικολη - Papanikolh
Αριστοτελους - Aristoteloys
Υψηλαντου - Ypshlantoy
Πλ.Φλυας
Θησεως
Θεσσαλονικης
Τυμφρηστου
Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι)
451 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 451 λεωφορείο;
451 ξεκινάει λειτουργία στις 05:30 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 451 λεωφορείο;
451 σταματάει λειτουργία στις 22:20 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 451 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 451 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 451 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 451 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 451 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 451 λεωφορείο
451 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:30 - 22:45
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:30 - 22:45 | 25 - 40 |
Τρι | 05:30 - 22:45 | 25 - 40 |
Τετ | 05:30 - 22:45 | 25 - 40 |
Πεμ | 05:30 - 22:45 | 25 - 40 |
Παρ | 05:30 - 22:45 | 25 - 40 |
Σαβ | 17:20 - 22:45 | 30 - 45 |
Κυρ | 07:30 - 22:20 | 35 - 45 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 451 (από το Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 451 (Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
451 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 451 (Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
451 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 451 λεωφορείο είναι Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι). 451 (Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 451 έχει 66 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 56 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 451 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 451 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 451 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 451 (Στ. Χαλανδρι - Ν. Πεντελη - Χαλανδρι) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 451 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 451, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 242 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KATECHAKI - POLITECHNIOUPOLI/ Πρόγραμμα
- 543 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 712 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΕΡΓ. ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ - Α. ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- 120 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ / GLYFADA - VARI - PROAST. KOROPIOU/ Πρόγραμμα
- 040 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ / PEIRAIAS - SYNTAGMA/ Πρόγραμμα
- 501 - ΠΕΥΚΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 706 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΙΛΙΟΝ (ΜΕΣΩ Λ. ΑΝ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- X96 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ [EXPRESS] / PEIRAIAS - AEROLIMENAS ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα
- 123 - ΣΑΡΩΝΙΔΑ - ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ - ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 527Λ - ΠΕΥΚΗ - ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ (ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΛΑΙΚΗΣ ΛΑΙΚΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 735 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΖΕΦΥΡΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 828 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΒΩΝ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α7 - ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ)/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 416 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ/ Πρόγραμμα
- 405 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 711 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΖΩΦΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 805 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ/ Πρόγραμμα
- 314 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΡΑΦΗΝΑ/ Πρόγραμμα