לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 468 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 468 (קלנסווה←רמת גן) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהכניסה הצפונית ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 468 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: קלנסווה←רמת גן (39 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
הכניסה הצפונית
צפה בלוח הזמנים המלא
קלנסוואה 1
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת קלנסאווה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת קלנסאווה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שער אפרים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית דין שרעי
צפה בלוח הזמנים המלא
קופ''ח כללית צפונית
צפה בלוח הזמנים המלא
תפוח פיס
צפה בלוח הזמנים המלא
מסגד
צפה בלוח הזמנים המלא
בית מרקחת
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי אלראזי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר אל אימן
צפה בלוח הזמנים המלא
מוזיאון לאומנות
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 7080
צפה בלוח הזמנים המלא
טייבה י
צפה בלוח הזמנים המלא
מחמוד דרוויש/אלבוחארי
צפה בלוח הזמנים המלא
מסגד אל עלם אל אימאן
צפה בלוח הזמנים המלא
שייח מסעוד
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת דלק
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת צור נתן
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת טירה
צפה בלוח הזמנים המלא
גן אירועים
צפה בלוח הזמנים המלא
עבד אל חי/חמזה
צפה בלוח הזמנים המלא
טארק עבד אל חי/אבו בכר
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/טארק עבד אל חי
צפה בלוח הזמנים המלא
טארק עבד אל חי/מחמוד קסאם
צפה בלוח הזמנים המלא
חט''ב א/עבד אל חי
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת טירה/דרך יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רמת הכובש
צפה בלוח הזמנים המלא
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
טשרניחובסקי/ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף רעננה/נתיב האבות
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף מורשה
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר בר אילן/כביש 4
צפה בלוח הזמנים המלא
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אהרון קציר/מנדס
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 468
מתי מתחיל לפעול קו 468?
קו 468 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 468 מפסיק לעבוד?
קו 468 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 468?
כדי לראות מתי קו קלנסווה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קלנסווה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 468 (קלנסווה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קלנסווה←רמת גן (קלנסווה←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 468 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 468 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 468 של מטרופולין (Metropoline) - קלנסווה←רמת גן
קו האוטובוס 468, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 17:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:50 - 17:30
30 - 60
ב׳
05:50 - 17:30
30 - 60
ג׳
05:50 - 17:30
30 - 60
ד׳
05:50 - 17:30
30 - 60
ה׳
05:50 - 17:30
30 - 60
ו׳
05:50 - 13:00
30 - 120
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל468 (מ הכניסה הצפונית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 468 (קלנסווה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 468
תעריף הנסיעה ב468 (קלנסווה←רמת גן) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
468 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 468 היא הכניסה הצפונית והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 468 (קלנסווה←רמת גן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 468. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 468.
קו 468 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 468 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 468 (קלנסווה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 468 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 468 ב-ישראל