קו 55
קריית אונו←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 55 של קווים (Kavim) - קריית אונו←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קרית אונו ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אונו←תל אביב-יפו (49 תחנות)
מסוף קרית אונו
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/שטרן
דרך לוי אשכול/התמר
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
יחזקאל/בר יהודה
מרכז מסחרי גבעת סביון
הרמה/התבור
הרי יהודה / הרמה
הרי יהודה/עין שמש
יהודה הלוי/ישעיהו
מיכאל וולך/דרך לוי אשכול
מועצה דתית קריית אונו/דוד רמז
הנשיא / יהודה המכבי
הנשיא / שד' יעל
הנשיא/שד. יהודית
שדרות בן גוריון/הנשיא
ביה''ס ויצמן/מנדס
מנדס/גפונוב
דרך שיבא/עמק האלה
רמת אפעל/דרך שיבא
דרך שיבא/אלוף שדה
אלוף שדה/הירדן
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
מסוף כורזין
גן רבקה/משמר הירדן
ההסתדרות/כ''ג
המאבק/מנורה
ויצמן/ריינס
ויצמן/צה''ל
ויצמן/ז'בוטינסקי
כצנלסון/קק''ל
כצנלסון/לכיש
ערבי נחל/בורוכוב
גשר דוד שיפמן /דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
ארלוזורוב/דרך נמיר
ויצמן/בארי
ביה"ח איכילוב/ויצמן
בית המשפט/ויצמן
בית המשפט/שד' שאול המלך
כיכר רבין/אבן גבירול
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
ארלוזורוב/שלמה המלך
ארלוזורוב/דיזנגוף
הירקון/ארלוזורוב
ירקון/ויתקין
הירקון/ירמיהו
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, שישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו קריית אונו←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אונו←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אונו←תל אביב-יפו (קריית אונו←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:40 | 15 |
ב׳ | 00:00 - 23:40 | 15 |
ג׳ | 00:00 - 23:40 | 15 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 15 |
ה׳ | 05:00 - 23:40 | 15 |
ו׳ | 00:00 - 14:40 | 15 - 20 |
ש׳ | 18:00 - 20:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ מסוף קרית אונו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
55 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 55 היא מסוף קרית אונו והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (קריית אונו←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11