קו 56
יקנעם עילית←עפולה
סופרבוס (Superbus)
מפת המסלול של קו האוטובוס 56 של סופרבוס (Superbus) - יקנעם עילית←עפולה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 56 (יקנעם עילית←עפולה) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקריית החינוך ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יקנעם עילית←עפולה (28 תחנות)
קריית החינוך
שד.יצחק רבין / יער אודם
שד.רבין/הירדן
מרכז מסחרי/שדרות יצחק רבין
התמר / הגיבורים
התמר / הפעמונית
צומת יקנעם עילית
צומת יקנעם המושבה
צומת התשבי
צומת הזורע
מסעף רמת מנשה
מסעף משמר העמק
צרכניה
מדרך עוז2
מסעף מדרך עוז
מסעף היוגב
החורש/השקד
החורש/החרובים
מסעף מגידו עתיקות
צומת מגידו
גבעת עוז
צומת מגידו
צומת הסרגל
מסעף מחנה עמוס דרום
הבנים/שרה מלכין
הבנים/וולפסון
עיריית עפולה/הבנים
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-09:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-13:40 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו יקנעם עילית←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יקנעם עילית←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (יקנעם עילית←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יקנעם עילית←עפולה (יקנעם עילית←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56
קו 56 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:45 - 18:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:45 - 18:35 | 130 - 260 |
ב׳ | 09:45 - 18:35 | 130 - 260 |
ג׳ | 09:45 - 18:35 | 130 - 260 |
ד׳ | 09:45 - 18:35 | 130 - 260 |
ה׳ | 09:45 - 18:35 | 130 - 260 |
ו׳ | 09:45 - 13:40 | 100 - 135 |
ש׳ | 20:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ קריית החינוך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (יקנעם עילית←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (יקנעם עילית←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
56 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 56 היא קריית החינוך והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 56 (יקנעם עילית←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (יקנעם עילית←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
56 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20
- 506 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20
- 296 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30
- 849 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10
- 804 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-10
- 242 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-10
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30
- 248 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ערערה/כניסה-ערערה-20
- 97 - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-10
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10
- 50 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תחנה לבריאות המשפחה-חמאם-10
- 413 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מפעלים אזוריים-עמק המעיינות-10
- 55 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->סח'נין עיריה-סח'נין-11
- 180 - מחנה אליקים-מגידו<->ת. מרכזית המפרץ-חיפה-21
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20
- 19 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->הכרמל/העתיד-יקנעם עילית-21
- 77 - בית ספר בית יוסף-טבריה<->וינגייט/לח''י-טבריה-20