קו 57
חדרה←נתניה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 57 של קווים (Kavim) - חדרה←נתניה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 57 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 57 (חדרה←נתניה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה/רציפים ומסתיים במכללת הרמלין/המחקר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 57 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←נתניה (30 תחנות)
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שערי חדרה/כביש 4
צומת יער חדרה
צומת מטע
צומת הרוא''ה
צומת אלישיב
צומת חפר
צומת מעברות
צומת העוגן/כביש 5700
קיבוץ משמר השרון לדרום
צומת הדר עם
צומת רופין לדרום
צומת השרון לדרום
צומת פרדסיה
צומת הדסים
כביש 4/תל צור
צומת אבן יהודה
מחלף דרור למערב
כביש 553/דרך רבין
צומת תל יצחק
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת אודים/כביש 553
מרכז ביג/שדרות גיבורי ישראל
שדרות גיבורי ישראל/האומנות
שד. גיבורי ישראל/הבונים
שדרות גיבורי ישראל/התרופה
בית חרושת אביק
המחשב/הצורן
עירייה
מכללת הרמלין/המחקר
שאלות ותשובות לגבי קו 57
מתי מתחיל לפעול קו 57?
קו 57 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 57 מפסיק לעבוד?
קו 57 מפסיק לפעול ב-12:55 בשישי
מתי מגיע קו 57?
כדי לראות מתי קו חדרה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 57 (חדרה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←נתניה (חדרה←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 57 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 57 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 57
קו האוטובוס 57, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 23:30 | 20 - 40 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ג׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 45 |
ו׳ | 00:00 - 12:55 | 30 - 238 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל57 (מ ת. מרכזית חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 57 (חדרה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 57
תעריף הנסיעה ב57 (חדרה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
57 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 57 היא ת. מרכזית חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא מכללת הרמלין/המחקר.
קו 57 (חדרה←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 57. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 57.
מעקב אחר קו האוטובוס 57 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 57 (חדרה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 57 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 57 ב-ישראל
57 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#
- 40 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37
- 22 - מסוף שוהם-שוהם<->יוספטל-לוד-20
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10