לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף פסגת זאב/יוספטל ומסתיים בקמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה (48 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מסוף פסגת זאב/יוספטל
צפה בלוח הזמנים המלא
מרידור/יוספטל
צפה בלוח הזמנים המלא
מרידור א
צפה בלוח הזמנים המלא
מרידור/יוסף נדבה
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף נדבה/מרידור
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף נדבה א
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף נדבה ב
צפה בלוח הזמנים המלא
מאיר גרשון/יוסף נדבה
צפה בלוח הזמנים המלא
מאיר גרשון/רחמילביץ'
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ'/לבני
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ/טוניק
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ'/רפול הררי
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ'/גבירצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ'/שמואל יפה
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ/טיילת א
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ/טיילת ב
צפה בלוח הזמנים המלא
רחמילביץ/טיילת ג
צפה בלוח הזמנים המלא
דב סדן/רחמילביץ'
צפה בלוח הזמנים המלא
דב סדן/מאיר גרשון
צפה בלוח הזמנים המלא
מאיר גרשון/דב סדן
צפה בלוח הזמנים המלא
מאיר גרשון/חיים תורן
צפה בלוח הזמנים המלא
מאיר גרשון/אלי תבין
צפה בלוח הזמנים המלא
יקותיאל אדם/דוד ניב
צפה בלוח הזמנים המלא
יקותיאל אדם/תמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 1/המטה הארצי
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת רקל''ה שמעון הצדיק/שדרות בר לב
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בר לב/זקס
צפה בלוח הזמנים המלא
חיל ההנדסה/שבטי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
חיל ההנדסה/נעמי קיס
צפה בלוח הזמנים המלא
מנהרת צה''ל/הצנחנים
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר ספרא/שבטי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
שבטי ישראל/הלני המלכה
צפה בלוח הזמנים המלא
הנביאים/שבטי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
הנביאים/הרב קוק
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר הדוידקה/הנביאים
צפה בלוח הזמנים המלא
שוק מחנה יהודה/אגריפס
צפה בלוח הזמנים המלא
שוקניון/אגריפס
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת רקל''ה הטורים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר המיתרים/שד' הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות יצחק רבין/נתנאל לורך
צפה בלוח הזמנים המלא
בית משפט העליון/זוסמן
צפה בלוח הזמנים המלא
גן הורדים/זוסמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הכנסת/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
מוזיאון ישראל/וייז
צפה בלוח הזמנים המלא
מוזיאון המדע/שד' המוזיאונים
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) - מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
קו 66 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:20
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
00:00 - 23:20
12 - 32
ב׳
00:00 - 23:20
12 - 37
ג׳
00:00 - 23:20
12 - 37
ד׳
00:00 - 23:20
12 - 37
ה׳
05:25 - 23:20
12 - 37
ו׳
05:30 - 14:40
12 - 30
ש׳
19:00 - 23:30
20 - 40
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ מסוף פסגת זאב/יוספטל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
66 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 66 היא מסוף פסגת זאב/יוספטל והתחנה האחרונה היא קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה.
קו 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
קו 66 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (מסוף פסגת זאב/יוספטל←קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל