קו 688
באר טוביה←ערד
מטרופולין (Metropoline)
מפת המסלול של קו האוטובוס 688 של מטרופולין (Metropoline) - באר טוביה←ערד
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 688 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 688 (באר טוביה←ערד) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת אחוה ומסתיים ביהודה/תחנה מרכזית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 688 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר טוביה←ערד (38 תחנות)
מכללת אחוה
צומת אחים
צומת מלאכי לדרום/כביש 40
צומת פלוגות לדרום
מחלף לקיה למזרח
צומת לקיה
מרכז מבקרים אריגת הנגב
מועצה מקומית
חלפי לקייה
מרכז מבקרים רקמת המדבר
בית ספר עבד רבה
קופת חולים
מטע זתים
מועצה מקומית
מרכז מבקרים אריגת הנגב
צומת לקיה
מחלף מיתר לערד
אל עטאונה
אזור תעשיה חורה
משתלה/אלסלאם
מרכז מסחרי
מועצה מקומית
מועצה מקומית
צומת חורה
צומת יתיר
נחל סועה
מחלף מולדה
נחל ענים
צומת נבטים
כסייפה אבו רביעה
מחלף כסייפה
מקורות/תחנת יתיר
אגבות
צומת תל ערד מזרח
פארק ערד
חוות סוסים
אזור תעשיה
יהודה/תחנה מרכזית
שאלות ותשובות לגבי קו 688
מתי מתחיל לפעול קו 688?
קו 688 מתחיל לפעול ב-13:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 688 מפסיק לעבוד?
קו 688 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 688?
כדי לראות מתי קו באר טוביה←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר טוביה←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 688 (באר טוביה←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר טוביה←ערד (באר טוביה←ערד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 688 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 688 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 688
קו האוטובוס 688, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:00 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ב׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ג׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ד׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ה׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ו׳ | 14:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל688 (מ מכללת אחוה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 688 (באר טוביה←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 688
תעריף הנסיעה ב688 (באר טוביה←ערד) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
688 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 688 היא מכללת אחוה והתחנה האחרונה היא יהודה/תחנה מרכזית.
קו 688 (באר טוביה←ערד) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 688. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 688.
מעקב אחר קו האוטובוס 688 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 688 (באר טוביה←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 688 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 688 ב-ישראל
688 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 4 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#
- 63 - בית ספר דקל/שברץ-רעננה<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-1#
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#
- 68 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20
- 21 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 501 - כנפי נשרים/מגן דוד-הרצליה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11
- 48 - דפנה/התדהר-רעננה<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#
- 370 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#
- 32 - מכללת בית ברל-בית ברל<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#
- 91 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף הטייסים-תל אביב יפו-1#
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 32 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->מסוף קדמה-רמת השרון-11
- 358 - קניון איילון-בני ברק<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10
- 8 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-3#
- 23 - מכללת בית ברל-בית ברל<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#
- 377 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#
- 380 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20