Linka 74
Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 74 autobus (Aktualizované)
74 autobus (Hlavná Stanica) 14 zastávky odchádza z Vlčie Hrdlo a končí Hlavná Stanica.
Vyberte si niektorú z položiek 74 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Hlavná Stanica (14 zastávky)
Vlčie Hrdlo
Čierny Les (X)
Terminál (X)
Pálenisko (X)
Lúčna (X)
Prístavný Most
Mliekarenská
Drieňová (X)
Bajkalská
Zimný Štadión
Trnavské Mýto
Račianské Mýto
Karpatská
Hlavná Stanica
74 FAQ
Kedy začne fungovať 74 autobus?
Služby 74 autobus sa začínajú o 04:20 dňa pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok.
Kedy prestane služba 74 autobus fungovať?
Služby 74 autobus sa zastavujú o 18:10 nedeľa, sobota.
Kedy príde 74 autobus?
Kedy prichádza linka Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 74 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 74. autobus zastávka.
74 autobus Harmonogram
74 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:20 - 18:32
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:20 - 18:32 | 11 - 15 |
ut | 04:20 - 18:32 | 11 - 15 |
st | 04:20 - 18:32 | 11 - 15 |
št | 04:20 - 18:32 | 11 - 15 |
pi | 04:20 - 18:32 | 11 - 15 |
so | 05:05 - 18:10 | 65 |
ne | 05:05 - 18:10 | 65 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 74 (zo stanice Vlčie Hrdlo) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 74 (Hlavná Stanica) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 74, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 74 (Hlavná Stanica) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
74 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 74 autobus je Vlčie Hrdlo a posledná zastávka je Hlavná Stanica. 74 (Hlavná Stanica) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 74 má 14 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 19 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 74 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 74 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 74 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 74 (Hlavná Stanica) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 74 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 74 v meste Bratislava
74 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 184 - Prokopa Veľkého ◄► Ekonomická univerzita/ Časový plán
- 29 - Nové SND ◄► Devínska Nová Ves, Opletalova/ Časový plán
- 21 - Pri Sandbergu / Volkswagen ◄► Autobusová stanica/ Časový plán
- 51 - Trnavské mýto ◄► Vozovňa Krasňany/ Časový plán
- X5 - Karlova Ves ◄► Dúbravka/ Časový plán
- 23 - Lamač ◄► Devínska Nová Ves, Jána Jonáša / Mláka/ Časový plán
- 30 - Lamač ◄► Most SNP/ Časový plán
- 147 - Búdková ◄► Hodžovo námestie/ Časový plán
- N56 - Zlaté piesky ◄► Rača, Hečkova/ Časový plán
- 50 - OD Slimák ◄► Aupark/ Časový plán
- 99 - Petržalka, Antolská ◄► Petržalka, Ovsište/ Časový plán
- 65 - Dolné hony, Čiližská ◄► Rača, Tbiliská/ Časový plán
- 31 - Cintorín Slávičie údolie ◄► Blumentál/ Časový plán
- 96 - Letisko / Airport ◄► Petržalka, Prokofievova/ Časový plán
- 52 - ŽST Vajnory ◄► Rača/ Časový plán
- 80 - Kollárovo námestie ◄► Petržalka, Kopčany/ Časový plán
- 69 - Avion Shopping Park ◄► Pharos/ Časový plán
- 75 - Krasňany, Kadnárova ◄► Dolné hony, Čiližská/ Časový plán
- N33 - Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská/ Časový plán
- N55 - Hlavná stanica ◄► Rača, Na pántoch/ Časový plán