קו 826
מגדל העמק←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) - מגדל העמק←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 826 (מגדל העמק←תל אביב-יפו) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות הבנים/נוף העמק ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 826 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מגדל העמק←תל אביב-יפו (46 תחנות)
שדרות הבנים/נוף העמק
משטרה/שדרות הבנים
שדרות הבנים/דרך העמק
שדרות הבנים/תדהר
שדרות הבנים
בית העלמין
צומת מגדל העמק 75/7555
צומת תמרת
צומת נהלל
מסעף מנשית זבדה
צומת בית שערים/נווה יער
רמת ישי
צומת רמת ישי מערב
צומת ישי
צומת אלונים
צומת השומרים
צומת קרית טבעון
צומת קריית עמל
צומת השומרים
מסעף שדה יעקב
צומת כפר יהושע
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר / הפעמונית
צומת יקנעם עילית
מחלף אליקים
צומת בת שלמה
צומת שפיה
צומת פוריידיס
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
מחלף נתניה
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 826
מתי מתחיל לפעול קו 826?
קו 826 מתחיל לפעול ב-04:55 בראשון
באיזו שעה קו 826 מפסיק לעבוד?
קו 826 מפסיק לפעול ב-07:20 בראשון
מתי מגיע קו 826?
כדי לראות מתי קו מגדל העמק←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מגדל העמק←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 826 (מגדל העמק←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מגדל העמק←תל אביב-יפו (מגדל העמק←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 826 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 826 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 826
קו 826 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 04:55 - 07:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 07:20 | 20 - 125 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 16:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל826 (מ שדרות הבנים/נוף העמק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 826 (מגדל העמק←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 826
תעריף הנסיעה ב826 (מגדל העמק←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
826 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 826 היא שדרות הבנים/נוף העמק והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 826 (מגדל העמק←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 826. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 826.
מעקב אחר קו האוטובוס 826 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 826 (מגדל העמק←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 826 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 826 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#
- 244 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->קניון איילון/דרך אבא הלל-רמת גן-2#
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#
- 55 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הגדעונים/הנוטרים-זכרון יעקב-2#
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#
- 88 - אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים<->אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים-3#
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#
- 399 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ חדרה
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס