קו 961
בית שאן←ירושלים
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 961 של אגד (Egged) - בית שאן←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 961 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 961 (בית שאן←ירושלים) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
לוח הזמנים לקו 961 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:15. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 961 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←ירושלים (41 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
מסעף בית הארחה
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
כביש 90/תל תאומים
צומת רויה/כביש 90
כביש 90/שדי תרומות
צומת מירב מלכישוע/כביש 90
מחסום מחולה/כביש 90
מושב מחולה/כביש 90
שדמות מחולה/כביש 90
מחנה ברווז/כביש 90
צומת ארגמן/כביש 90
צומת משואה/כביש 90
מחנה אריה
צומת משואה/כביש 90
מועצה אזורית בקעת הירדן
צומת יפית/כביש 90
מרכז מסחרי מפגש הביקעה
צומת פצאל/כביש 90
צומת תומר/כביש 90
צומת גילגל/כביש 90
צומת נירן/כביש 90
צומת נעמה/כביש 90
צומת גשר אלנבי/כביש 90
צומת מחנה נבו/כביש 90
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת בית הערבה
צומת בית הערבה החדש
צומת אלמוג
צומת נבי מוסא
צומת מצפה יריחו
צומת כפר אדומים
צומת מישור אדומים
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
מצודת אדומים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/'יגאל ידין
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 961
מתי מתחיל לפעול קו 961?
קו 961 מתחיל לפעול ב-14:15 בשישי
באיזו שעה קו 961 מפסיק לעבוד?
קו 961 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 961?
כדי לראות מתי קו בית שאן←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 961 (בית שאן←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←ירושלים (בית שאן←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 961 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 961 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 961
קו 961 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 18:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל961 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 961 (בית שאן←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 961
תעריף הנסיעה ב961 (בית שאן←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
961 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 961 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 961 (בית שאן←ירושלים) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 961. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 961.
מעקב אחר קו האוטובוס 961 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 961 (בית שאן←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 961 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 961 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#
- 42 - ישיבת בני עקיבא/השלום-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-2#
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב
- 37א - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-2כ
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד