קו 963
ירושלים←קריית שמונה
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 963 של אגד (Egged) - ירושלים←קריית שמונה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 963 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 963 (ירושלים←קריית שמונה) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ק''ש/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 963 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←קריית שמונה (32 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
מחלף ישי/כביש 77
תחנת התרעננות/מחלף זרזיר
מחלף המוביל/לצפון
מחנה נטפים
צומת נטופה
מחלף עילבון/לצפון
מסעף רביד
מחלף נחל צלמון/לצפון
מסעף קיבוץ קדרים לצפון
צומת עמיעד
קיבוץ עמיעד
מחנה יפתח
מחנה פילון/גשר אברהם חידו
תחנה מרכזית ראש פינה
צומת ראש פינה
מסוף חצור הגלילית/הורדה
מסוף חצור הגלילית/רציפים
צומת מחניים
צומת תל חצור
צומת איילת השחר
צומת יסוד המעלה
צומת שמורת החולה
אגמון החולה
צומת כ''ח
צומת גומא
תל חי/90
בית המשפט/תל חי
תל חי/הנרייטה סאלד
תל חי/אורי אילן
ת. מרכזית ק''ש/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 963
מתי מתחיל לפעול קו 963?
קו 963 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 963 מפסיק לעבוד?
קו 963 מפסיק לפעול ב-12:40 בשישי
מתי מגיע קו 963?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קריית שמונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קריית שמונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 963 (ירושלים←קריית שמונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קריית שמונה (ירושלים←קריית שמונה) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 963 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 963 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 963
קו 963 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:50 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 19:30 | 355 - 405 |
ב׳ | 06:50 - 19:30 | 355 - 405 |
ג׳ | 06:50 - 19:30 | 355 - 405 |
ד׳ | 06:50 - 19:30 | 355 - 405 |
ה׳ | 06:50 - 19:30 | 355 - 405 |
ו׳ | 12:40 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 18:40 - 23:10 | 75 - 195 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל963 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 963 (ירושלים←קריית שמונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 963
תעריף הנסיעה ב963 (ירושלים←קריית שמונה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
963 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 963 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ק''ש/הורדה.
קו 963 (ירושלים←קריית שמונה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 963. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 963.
מעקב אחר קו האוטובוס 963 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 963 (ירושלים←קריית שמונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 963 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 963 ב-ישראל
963 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 88 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#
- 86 - טרומפלדור/מימון-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#
- 5 - המרכז רפואי יצחק שמיר-באר יעקב<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#
- 41 - נחל גיבורים/חטיבת גולני-חיפה<->חטיבת גולני/אל מיערי-חיפה-3#
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#אילת ↔ חיפה
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#