Linija 2
Trsat - Srdoči
KD Autotrolej
KD Autotrolej 2 autobus Raspored rute i stanice (Ažurirano)
2 autobus (Trsat - Centar - Srdoči) ima 25 stanice koje kreću od Trsat i završavaju na Srdoči.
Odaberite bilo koju od 2 autobus stanice ispod kako biste pronašli ažurirane rasporede u stvarnom vremenu i kako biste vidjeli kartu njihove rute.
Smjer: Trsat - Centar - Srdoči (25 stanica(e))
Trsat
Trsat Groblje
Slavka Krautzeka I
Slavka Krauzeka II
Teta Roža
Kumičićeva
Sušački Neboder
Fiumara A
Palazzo Modello 1
Jadrolinija
Brajda
Željeznički Kolodvor
Kbc Rijeka
Mlaka
Novi List
Toretta
Krnjevo Zametska
Zametska
Baredice
Zamet Centar
I.Ćikovića Belog
Diračje
Dražice
Martinkovac
Srdoči
2 Često postavljana pitanja
Kada linija 2 autobus počinje operirati?
2 autobus počinje operirati u 05:05 na dane nedjelja, ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak, petak, subota.
Kada linija 2 autobus prestaje voziti?
2 autobus prestaje operirati u 23:35 na dane nedjelja, ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak, petak, subota.
Kada stiže linija 2 autobus?
Kada Trsat - Srdoči autobus dolazi? Provjerite vremena dolazaka uživo za vremena dolazaka uživo i kako biste vidjeli puni raspored za Trsat - Srdoči autobus koja je najbliža vašoj lokaciji.
Da li blizu mene postoji stanica 2 autobus stanica?
Klikni ovdje kako biste vidjeli najbližu stanicu 2 autobus stanica.
KD Autotrolej autobus Upozorenja usluge
Pogledajte sva ažuriranja za 2 (od Trsat), uključujući i informaciju o statusu u stvarnom vremenu, kašnjenja autobus, promjene ruta, promjene lokacije stanica i bilo koje druge promjene usluga. Dobijte pogleda na kartu u stvarnom vremenu za 2 (Trsat - Centar - Srdoči) te pratite autobus kako se kreće po karti. Skinite aplikaciju za sve KD Autotrolej informacije.
Cijena vožnje za autobus linijom 2
KD Autotrolej 2 (Trsat - Centar - Srdoči) cijene se mogu promijeniti u ovisnosti o nekoliko faktora. Za više informacija o troškovima karata za KD Autotrolej molimo provjerite Moovit aplikaciju ili službenu web stranicu agencije KD Autotrolej.
2 (KD Autotrolej)
Prva stanica rute 2 autobus je Trsat, a posljednja stanica je Srdoči. Linija 2 (Trsat - Centar - Srdoči) operira tijekom svaki dan.
Dodatne informacije: 2 ima 25 stanice i ukupno vrijeme trajanja putovanja za ovu rute je otprilike 40 minuta.
Na putu? Provjerite zašto preko 1.5 milijuna korisnika vjeruje Moovit-u kao najboljoj aplikaciji za javni prijevoz. Moovit Vam daje predložene rute agencije KD Autotrolej, praćenje autobus uživo, upute uživo, karte ruta linija u gradu Rijeka i pomaže pronaći najbližu 2 autobus stanice blizu Vas. Internet nije dostupan? Skinite offline PDF kartu i autobus raspored za 2 autobus za ponijeti na svoje putovanje.
Linija 2 praćenje autobus uživo
Pratite liniju 2 (Trsat - Centar - Srdoči) na karti u realnom vremenu i slijedite njenu lokaciju kako se kreće od stanice do stanice. Koristite Moovit kao aplikaciju pratitelja linije 2 autobus ili pratitelja KD Autotrolej autobus te nikad ne propustite svoju autobus.
Koristite aplikaciju za planiranje putovanja za agenciju KD Autotrolej ili planer putovanja za autobus kako biste planirali svoje putovanje po Rijeka. Planer putovanja prikazuje ažurirane podatke za KD Autotrolej i bilo koji {{TRANSIT TYPE}}, uključujući liniju 2 u Rijeka
2 - Alternativne upute
KD Autotrolej linije u Rijeka
- 10 - Rijeka — Sv. Lucija — Šoići/ Raspored
- 1. - Delta - Pećine Plumbum/ Raspored
- 32A - Mošćenička Draga - Mošćenice - Brseč - Zagore/ Raspored
- 12A - Kukuljani okretište - Dražice CENTAR B/ Raspored
- 19 - Rijeka - Pehlin - (Stupari) - Viškovo - Studena - Klana - Lisac/ Raspored
- 18 - Rijeka — Rubeši — Kastav — Spinčići/ Raspored
- 17 - Viškovo — Milohni — Juraši — Bezjaki — Petrci — Viškovo/ Raspored
- RR - Sveta Ana - Garaža/ Raspored
- 23 - Rijeka — Matulji — Permani — Brgud — Zvoneća — Mune/ Raspored
- 18B - Rijeka — Rešetari — Kastav — Brnčići — Viškovo/ Raspored
- 30 - Permani — Rupa — Lipa — Pasjak/ Raspored
- 1 - Pećine - Bivio/ Raspored
- 29 - Rijeka — Bakar — Kraljevica — Oštro — Ožlak — Tribalj/ Raspored
- 12 - Rijeka — Podhum / Umole — Dražice/ Raspored
- 21 - Rijeka - Pehlin - Viškovo - Brnčići - Kudeji/ Raspored
- 23A - Mune - Permani 2 terminal/ Raspored
- 18A - Vozišće okret - Kastav centar B/ Raspored
- 20 - Rijeka - Pehlin - (Stupari) - Viškovo - Studena - Klana - Lisac/ Raspored
- 5B - Drenova - Kablari - Petrci/ Raspored