קו 4
אלישמע←הוד השרון
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 4 (אלישמע←הוד השרון) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרקפת/צרכנייה ומסתיים בתיכון הדרים/ז'בוטינסקי.
לוח הזמנים לקו 4 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:15. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלישמע←הוד השרון (20 תחנות)
הרקפת/צרכנייה
הכלנית/הרקפת
הכלנית/מזכירות
החרמון/המעגל
הגולן/החרמון
החרמון/המעגל
ששת הימים/קיבוץ גלויות
ששת הימים/גולומב
חנקין/נצח ישראל
החומש/חנקין
הנשיאים/יצחק בן צבי
סוקולוב/אביב
סוקולוב/דרך מגדיאל
מגדיאל/פדויים
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/הפרסה
כיכר הנשיא/דרך רמתיים
דרך רמתיים/העמק
צומת ירקונה/דרך רמתיים
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו אלישמע←הוד השרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלישמע←הוד השרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (אלישמע←הוד השרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלישמע←הוד השרון (אלישמע←הוד השרון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו האוטובוס 4, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ הרקפת/צרכנייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (אלישמע←הוד השרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (אלישמע←הוד השרון) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
4 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 4 היא הרקפת/צרכנייה והתחנה האחרונה היא תיכון הדרים/ז'בוטינסקי.
קו 4 (אלישמע←הוד השרון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (אלישמע←הוד השרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 609 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת רעננה מערב/הורדה-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 612 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 144 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->כלא סהרונים-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 90 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 458 - הרטום/גולדה מאיר-ירושלים<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 21 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 388 - ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#ערד ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 92 - בית''ר/ההסתדרות-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 96 - מגדיאל/פדויים-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים