קו 43
כפר הס←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 43 (כפר הס←נתניה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר הס ד' ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר הס←נתניה (31 תחנות)
כפר הס ד'
צומת משמרת
מזכירות
צומת משמרת
דרך מייסדים/האתרוג
דרך הלורד\אבני
הדקל/הכלנית
הדקל/מצדה
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
צומת תל מונד
קניון דרורים
צומת בני דרור למערב
מחלף דרור
מחלף דרור למערב
כביש 553/דרך רבין
צומת תל יצחק
צומת בית יהושע
רכבת בית יהושע
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת אודים/כביש 553
איקאה/שדרות גיבורי ישראל
מרכז ביג/שדרות גיבורי ישראל
שדרות גיבורי ישראל/האומנות
שד. גיבורי ישראל/הבונים
שדרות גיבורי ישראל/התרופה
בית חרושת אביק
מחלף נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון, רביעי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-11:30 בשני, שישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו כפר הס←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר הס←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (כפר הס←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר הס←נתניה (כפר הס←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 43 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו 43 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:30 - 18:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 18:15 | 25 - 295 |
ב׳ | 07:00 - 11:30 | 270 |
ג׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 00:30 - 18:15 | 25 - 295 |
ה׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ו׳ | 07:00 - 11:30 | 270 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ כפר הס ד'), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (כפר הס←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (כפר הס←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
43 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 43 היא כפר הס ד' והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 43 (כפר הס←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (כפר הס←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 535 - האתרוג/הלימון-שוהם<->העצמאות/דיקר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 15 - קניון צ. רמלה לוד/דוכיפת-רמלה<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 300 - כביש 436/גבעת זאב-גבעת זאב<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-28
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 222 - רוז'ין/ הטוב והמטיב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים