קו 367
מעלות-תרשיחא←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 367 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 367 (מעלות-תרשיחא←צפת) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב קוק/ז'בוטינסקי ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
לוח הזמנים לקו 367 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:35. שעות הפעילות השבוע: ראשון, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 367 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעלות-תרשיחא←צפת (26 תחנות)
הרב קוק/ז'בוטינסקי
בית כנסת/ז'בוטינסקי
עירייה
שד. מ''ג המעפילים/כלנית
מחלף יפה נוף
צומת תפן
צומת חוסן
מסעף צוריאל
צומת אלקוש
כיכר חורפיש
כיכר סולטאן באשא
משתלה
בנק
חורפיש יציאה לצפת
מסעף הר מירון
מסעף סאסא
אזור תעשיה סאסא
צומת חירם
נחל צבעון
מסעף גוש חלב
מסעף ספסופה
מסעף אור הגנוז
צומת מירון
צומת עין זיתים
צומת צפת/דרך העצמאות
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 367
מתי מתחיל לפעול קו 367?
קו 367 מתחיל לפעול ב-06:35 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 367 מפסיק לעבוד?
קו 367 מפסיק לפעול ב-06:35 בראשון, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 367?
כדי לראות מתי קו מעלות-תרשיחא←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעלות-תרשיחא←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 367 (מעלות-תרשיחא←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעלות-תרשיחא←צפת (מעלות-תרשיחא←צפת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 367 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 367 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 367 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 367 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 367
קו 367 פועל בראשון, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:35 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:35 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:35 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל367 (מ הרב קוק/ז'בוטינסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 367 (מעלות-תרשיחא←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 367
תעריף הנסיעה ב367 (מעלות-תרשיחא←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
367 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 367 היא הרב קוק/ז'בוטינסקי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 367 (מעלות-תרשיחא←צפת) פועל בראשון, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 367. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 367.
מעקב אחר קו האוטובוס 367 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 367 (מעלות-תרשיחא←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 367 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 367 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 979 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 167 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1ש/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 294 - מסעף מעלות צפון-מעלות תרשיחא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-11
- 1א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 75 - מתת מרכז-מתת<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 295 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 294 - מאר אליאס/א רוסיה-פסוטה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 982 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר סולם צור/שדרות האורנים-גשר הזיו-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 522 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 95 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->העיר העתיקה-עכו-1ז/ לוח זמנים