לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 58 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 58 (אבו סנאן←כרמיאל) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבו סנאן סולטאן באשא א ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 58 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: אבו סנאן←כרמיאל (43 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
אבו סנאן סולטאן באשא א
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן סולטאן באשא ב
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן סולטאן באשא ג
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן סולטאן באשא ד
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן/כיכר השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
רח 120/מינימרקט
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים מכבי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר יאסיף כביש 70
צפה בלוח הזמנים המלא
עוקף כפר יאסיף 1
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ג'וליס
צפה בלוח הזמנים המלא
אלס'בר/אלריאד'ה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אזור תעשיה
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר ג'וליס
צפה בלוח הזמנים המלא
התחנה לבריאות המשפחה
צפה בלוח הזמנים המלא
תנועת נוער/ג'וליס
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת חיילים משוחררים 1
צפה בלוח הזמנים המלא
התחנה לבריאות המשפחה
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר מקיף ג'וליס
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף אזור תעש��ה
צפה בלוח הזמנים המלא
אלס'בר/אלריאד'ה
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון רישוי ירכא/כביש 8533
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא
צפה בלוח הזמנים המלא
ירכא א
צפה בלוח הזמנים המלא
ירכא מול הנוף
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס תיכון
צפה בלוח הזמנים המלא
ירכא ד
צפה בלוח הזמנים המלא
ירכא ה
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר המזרקה
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר
צפה בלוח הזמנים המלא
ירכא/כביש 8533
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף המועצה
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה מקומית
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש ראשי/אלחלאג'
צפה בלוח הזמנים המלא
בית מרקחת כללית
צפה בלוח הזמנים המלא
ירכא/בית העם
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים כללית
צפה בלוח הזמנים המלא
ירכא/יציאה מזרחית
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף ירכא/כישור
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כישור
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הר חלוץ
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת כרמיאל
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 58
מתי מתחיל לפעול קו 58?
קו 58 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 58 מפסיק לעבוד?
קו 58 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 58?
כדי לראות מתי קו אבו סנאן←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבו סנאן←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 58 (אבו סנאן←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבו סנאן←כרמיאל (אבו סנאן←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 58 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 58 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 58 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - אבו סנאן←כרמיאל
קו 58 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:45 - 23:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:45 - 23:30
30 - 105
ב׳
06:45 - 23:30
30 - 105
ג׳
06:45 - 23:30
30 - 105
ד׳
06:45 - 23:30
30 - 105
ה׳
06:45 - 23:30
30 - 105
ו׳
08:00 - 14:00
60 - 120
ש׳
19:00 - 22:45
60 - 90
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל58 (מ אבו סנאן סולטאן באשא א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 58 (אבו סנאן←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 58
תעריף הנסיעה ב58 (אבו סנאן←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
58 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 58 היא אבו סנאן סולטאן באשא א והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 58 (אבו סנאן←כרמיאל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 58. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 58.
קו 58 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 58 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 58 (אבו סנאן←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 58 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 58 ב-ישראל