Linka 67
Ružinov, Astronomická ◄► Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 67 autobus (Aktualizované)
67 autobus (Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka) 19 zastávky odchádza z Astronomická a končí Vinohradnícka.
Vyberte si niektorú z položiek 67 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka (19 zastávky)
Astronomická
Astronomická
Súhvezdná
POD Gaštanmi (X)
Podpriehradná (X)
Majerská (X)
Šípová (X)
Železničná (X)
Čiližská
Žitavská (X)
Dudvážska (X)
Hronská (X)
Bodrocká (X)
Korytnická (X)
Nákupná (X)
Učiteľská (X)
Miú P. Biskupice
Devätinová (X)
Vinohradnícka
67 FAQ
Kedy začne fungovať 67 autobus?
Služby 67 autobus sa začínajú o 04:30 dňa nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy prestane služba 67 autobus fungovať?
Služby 67 autobus sa zastavujú o 23:00 nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy príde 67 autobus?
Kedy prichádza linka Ružinov, Astronomická ◄► Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Ružinov, Astronomická ◄► Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 67 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 67. autobus zastávka.
67 autobus Harmonogram
67 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:30 - 23:00
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:30 - 23:00 | 15 - 30 |
ut | 04:30 - 23:00 | 15 - 30 |
st | 04:30 - 23:00 | 15 - 30 |
št | 04:30 - 23:00 | 15 - 30 |
pi | 04:30 - 23:00 | 15 - 30 |
so | 04:30 - 23:00 | 20 - 30 |
ne | 04:30 - 23:00 | 20 - 30 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 67 (zo stanice Astronomická) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 67 (Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 67, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 67 (Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
67 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 67 autobus je Astronomická a posledná zastávka je Vinohradnícka. 67 (Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 67 má 19 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 20 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 67 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 67 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 67 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 67 (Podunaj. Biskupice, Vinohradnícka) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 67 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 67 v meste Bratislava
67 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 21 - Pri Sandbergu / Volkswagen ◄► Autobusová stanica/ Časový plán
- 65 - Dolné hony, Čiližská ◄► Rača, Tbiliská/ Časový plán
- 144 - Kamzík ◄► Koliba/ Časový plán
- 26 - Dúbravka, Pri kríži ◄► Volkswagen/ Časový plán
- 68 - Petržalka, Holíčska ◄► Trnavské mýto/ Časový plán
- 44 - Koliba ◄► Jaskový rad / Nár. onkolog. ústav/ Časový plán
- 79 - Dolné hony, Čiližská ◄► Lieskovec / Topoľové/ Časový plán
- 98 - OD Slimák ◄► Petržalka, Jasovská/ Časový plán
- 88 - Autobusová stanica ◄► Most SNP; cez Petržalku/ Časový plán
- N53 - Hlavná stanica ◄► Vajnory/ Časový plán
- 96 - Letisko / Airport ◄► Petržalka, Prokofievova/ Časový plán
- 56 - Trnávka, Studená ◄► Rača, Tbiliská; OC Rača/ Časový plán
- 43 - Patrónka ◄► Lesopark / Kačín/ Časový plán
- 30 - Lamač ◄► Most SNP/ Časový plán
- N80 - Hlavná stanica ◄► Petržalka, Údernícka/ Časový plán
- N74 - Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo/ Časový plán
- 130 - Krematórium ◄► Patrónka, Kaufland/ Časový plán
- 147 - Búdková ◄► Hodžovo námestie/ Časový plán
- 77 - Vlčie hrdlo ◄► Vlčie hrdlo, Spaľovňa; Povodie Dunaja/ Časový plán
- N31 - Hlavná stanica ◄► Cintorín Slávičie údolie/ Časový plán