קו 921
תל אביב-יפו←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 921 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 921 (תל אביב-יפו←חיפה) יש 81 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 921 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←חיפה (81 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/על פרשת דרכים
הבורסה/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ת. מרכזית פ''ת
יוסף ספיר/הירקונים
צומת סגולה לצפון/כביש 40
ת.רכבת סגולה/כביש 40
מחלף ירקון
קניון שרונים/דרך רמתיים
צומת נווה נאמן
קניון עזריאלי הוד השרון/דרך רמתיים
הוד השרון מרכז/דרך רמתיים
מסוף רעננה
צומת כפר סבא רעננה צפון
מחלף בצרה
צומת בני ציון
בית סוהר השרון/מחלף הדרים
מחלף דרור לצפון
צומת הדסים לצפון
צומת אילנות
צומת פרדסיה
מסוף בית ליד
צומת רופין לצפון
צומת העוגן
צומת מעברות
צומת חפר
אלישיב
צומת הרוא''ה
צומת מטע
צומת יער חדרה
ת. מרכזית חדרה
צומת חדרה
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
צומת חרושת
צומת חפציבה/כביש 4 לצפון
צומת נחל חדרה
צומת פל ים
צומת אור עקיבא לצפון
צומת בנימינה
בית חנניה
צומת בית חנניה
צומת מעגן מיכאל
קניון מול זכרון/כביש 4
צומת זכרון יעקב/כביש 4
אזור תעשיה מעיין צבי
צומת פרדיס
פוריידיס/כביש 4 לצפון
צומת נחשולים/דור
מפעלי סיד
צומת עין איילה
צומת עופר
צומת הבונים
צומת צרופה
צומת גבע כרמל
צומת עין כרמל
צומת עין הוד
צומת עתלית
צומת אורן צפון/כלא 6
צומת סיטרין
צומת מגדים
מגדים צפון/נחל ספונים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מסעף החותרים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/הרצל
בסיס תובלה
ההגנה/רוטנברג
מת''מ
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 921
מתי מתחיל לפעול קו 921?
קו 921 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 921 מפסיק לעבוד?
קו 921 מפסיק לפעול ב-07:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 921?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 921 (תל אביב-יפו←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←חיפה (תל אביב-יפו←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 921 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 921 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 921 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 921 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 921
קו האוטובוס 921, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:25 - 07:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 07:15 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 07:15 | 30 - 45 |
ג׳ | 05:25 - 07:15 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:25 - 07:15 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:25 - 07:15 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 07:15 | 30 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל921 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 921 (תל אביב-יפו←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 921
תעריף הנסיעה ב921 (תל אביב-יפו←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
921 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 921 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 921 (תל אביב-יפו←חיפה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 921. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 921.
מעקב אחר קו האוטובוס 921 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 921 (תל אביב-יפו←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 921 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 921 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 20 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->דולצ'ין/קוליץ-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 795 - הרצוג/צדוק-אזור<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים