37A - Salgótarjáni Utca ► Blaha Lujza Tér M menetrend
Indulás innen: Sörgyár
hétfő - csütörtök | péntek | szombat | vasárnap |
---|---|---|---|
5:02 | 5:02 | 5:08 | 5:08 |
5:22 | 5:22 | 5:28 | 5:28 |
5:42 | 5:42 | 5:48 | 5:48 |
5:58 | 5:58 | 6:08 | 6:08 |
8:39 | 8:39 | 6:28 | 6:28 |
8:50 | 8:50 | 6:48 | 6:48 |
9:05 | 9:05 | 7:05 | 7:08 |
9:20 | 9:20 | 7:20 | 7:28 |
9:35 | 9:35 | 7:35 | 7:48 |
9:50 | 9:50 | 7:50 | 8:05 |
10:05 | 10:05 | 8:05 | 8:20 |
10:20 | 10:20 | 8:20 | 8:35 |
10:35 | 10:35 | 8:35 | 8:50 |
10:50 | 10:50 | 8:50 | 9:05 |
11:05 | 11:05 | 9:05 | 9:20 |
11:20 | 11:20 | 9:20 | 9:35 |
11:35 | 11:35 | 9:35 | 9:50 |
11:50 | 11:50 | 9:50 | 10:05 |
12:05 | 12:05 | 10:05 | 10:20 |
12:20 | 12:20 | 10:20 | 10:35 |
12:35 | 12:35 | 10:35 | 10:50 |
12:50 | 12:50 | 10:50 | 11:05 |
13:05 | 13:05 | 11:05 | 11:20 |
13:20 | 13:20 | 11:20 | 11:35 |
13:35 | 13:35 | 11:35 | 11:50 |
13:50 | 13:50 | 11:50 | 12:05 |
14:05 | 16:55 | 12:05 | 12:20 |
14:20 | 17:25 | 12:20 | 12:35 |
14:35 | 17:50 | 12:35 | 12:50 |
14:50 | 18:01 | 12:50 | 13:05 |
17:55 | 18:16 | 13:05 | 13:20 |
18:25 | 18:31 | 13:20 | 13:35 |
18:50 | 18:46 | 13:35 | 13:50 |
19:01 | 19:01 | 13:50 | 14:05 |
19:16 | 19:16 | 14:05 | 14:20 |
19:31 | 19:31 | 14:20 | 14:35 |
19:46 | 19:46 | 14:35 | 14:50 |
20:01 | 20:01 | 14:50 | 15:05 |
20:16 | 20:16 | 15:05 | 15:20 |
20:31 | 20:31 | 15:20 | 15:35 |
20:47 | 20:47 | 15:35 | 15:50 |
21:02 | 21:02 | 15:50 | 16:05 |
21:17 | 21:17 | 16:05 | 16:20 |
21:32 | 21:32 | 16:20 | 16:35 |
21:48 | 21:48 | 16:35 | 16:50 |
22:08 | 22:08 | 16:50 | 17:04 |
22:28 | 22:28 | 17:04 | 17:18 |
22:48 | 22:48 | 17:18 | 17:33 |
23:08 | 23:08 | 17:33 | 17:46 |
23:28 | 23:28 | 17:46 | 18:01 |
4:23 | 4:28 | 18:01 | 18:16 |
4:43 | 4:48 | 18:16 | 18:31 |
- | - | 18:31 | 18:46 |
- | - | 18:46 | 19:01 |
- | - | 19:01 | 19:16 |
- | - | 19:16 | 19:31 |
- | - | 19:31 | 19:46 |
- | - | 19:46 | 20:01 |
- | - | 20:01 | 20:16 |
- | - | 20:16 | 20:31 |
- | - | 20:31 | 20:46 |
- | - | 20:46 | 21:01 |
- | - | 21:01 | 21:16 |
- | - | 21:16 | 21:31 |
- | - | 21:31 | 21:48 |
- | - | 21:48 | 22:08 |
- | - | 22:08 | 22:28 |
- | - | 22:28 | 22:48 |
- | - | 22:48 | 23:08 |
- | - | 23:08 | 23:28 |
- | - | 23:28 | 4:23 |
- | - | 4:28 | 4:43 |
- | - | 4:48 | - |
BKK Light Rail menetrend – 37A (Salgótarjáni Utca ► Blaha Lujza Tér M)
A BKK Light Rail menetrendje a 37A útvonalon (Salgótarjáni Utca ► Blaha Lujza Tér M) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Sörgyár állomás és Blaha Lujza Tér M (Népszínház Utca) állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Light Rail menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.