4 - Kocsiszínbe menetrend
vasárnap - szombat menetrend
Állomás | #1. indulás |
---|---|
Kecskés | 23:40 |
Szalámigyár | 23:41 |
Szabadkai Út | 23:42 |
Vám Tér | 23:43 |
Szivárvány Kitérő | 23:45 |
Vitéz Utca | 23:46 |
Dugonics Tér (Tisza Lajos Körút) | 23:47 |
Tisza Lajos Körút (Károlyi Utca) | 23:48 |
Anna-Kút (Kossuth Lajos Sugárút) | 23:50 |
Rókusi Templom | 23:51 |
Tavasz Utca | 23:52 |
Damjanich Utca | 23:53 |
Vásárhelyi Pál Utca | 23:55 |
SZKT Light Rail menetrend – 4 (Kocsiszínbe)
A SZKT Light Rail menetrendje a 4 útvonalon (Kocsiszínbe) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Kecskés állomás és Vásárhelyi Pál Utca állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Light Rail menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész SZKT menetrendünk segítségével.