4Y
4Y - Klinikák menetrend
Munkanapok menetrend
Állomás | #1. indulás |
---|---|
Újhegy | 7:06 |
Kakukk Utca | 7:07 |
Kozári Utca | 7:08 |
Abc Áruház | 7:09 |
Arasz Utca | 7:10 |
Koksz Utca | 7:11 |
Palahegyi Út | 7:13 |
Budai Állomás | 7:16 |
Gyárvárosi Templom | 7:19 |
Mohácsi Út | 7:21 |
Zsolnay Negyed | 7:23 |
48-As Tér | 7:26 |
Árkád | 7:30 |
Zsolnay-Szobor | 7:32 |
Kórház Tér | 7:34 |
Petőfi Utca | 7:36 |
Alkotmány Utca | 7:38 |
Ifjúság Útja | 7:40 |
Klinikák | 7:42 |
Tüke Busz Zrt. Bus menetrend – 4Y (Klinikák)
A Tüke Busz Zrt. Bus menetrendje a 4Y útvonalon (Klinikák) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Újhegy állomás és Klinikák állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész Tüke Busz Zrt. menetrendünk segítségével.