8E - Újpalota, Nyírpalota Út menetrend hétfő - csütörtök menetrend Állomás #1. indulás #2. indulás #3. indulás #4. indulás Gazdagréti Tér - - 4:21 4:41 Szent Pio Atya Tér - - 4:23 4:43 Irhás Árok - - 4:24 4:44 Oltvány Köz - - 4:25 4:45 Eper Utca - - 4:26 4:46 Márton Áron Tér 5:57 6:17 4:28 4:48 Süveg Utca 5:58 6:18 4:29 4:49 Farkasréti Temető 5:58 6:18 4:29 4:49 Hegytető Utca 5:59 6:19 4:30 4:50 Korompai Utca 6:00 6:20 4:31 4:51 Sion Lépcső 6:00 6:20 4:31 4:51 Breznó Lépcső 6:01 6:21 4:32 4:52 Zólyomi Út 6:01 6:21 4:32 4:52 Bah-Csomópont 6:03 6:23 4:34 4:54 Bah-Csomópont 6:04 6:24 4:35 4:55 Mészáros Utca 6:05 6:25 4:36 4:56 Sánc Utca 6:06 6:26 4:37 4:57 Döbrentei Tér 6:07 6:27 4:38 4:58 Március 15. Tér 6:09 6:29 4:40 5:00 Ferenciek Tere M 6:10 6:30 4:41 5:01 Astoria M 6:11 6:32 4:42 5:02 Uránia 6:13 6:34 4:44 5:04 Blaha Lujza Tér M 6:14 6:35 4:46 5:06 Keleti Pályaudvar M 6:16 6:38 4:48 5:08 Zugló Vasútállomás 6:20 6:43 4:52 5:12 Tisza István Tér 6:23 6:46 4:54 5:14 Bosnyák Tér 6:25 6:48 4:56 5:16 Cinkotai Út 6:27 6:50 4:58 5:18 Molnár Viktor Utca 6:29 6:52 5:00 5:20 Apolló Utca 6:30 6:54 5:01 5:21 Fő Tér 6:32 6:56 5:03 5:23 Vásárcsarnok 6:33 6:57 5:04 5:24 Újpalota, Nyírpalota Út 6:35 6:59 5:06 5:26
péntek menetrend Állomás #1. indulás #2. indulás #3. indulás Gazdagréti Tér - 4:21 4:41 Szent Pio Atya Tér - 4:22 4:42 Irhás Árok - 4:23 4:43 Oltvány Köz - 4:24 4:44 Eper Utca - 4:25 4:45 Márton Áron Tér 5:57 4:27 4:47 Süveg Utca 5:58 4:28 4:48 Farkasréti Temető 5:58 4:28 4:48 Hegytető Utca 5:59 4:29 4:49 Korompai Utca 6:00 4:30 4:50 Sion Lépcső 6:00 4:30 4:50 Breznó Lépcső 6:01 4:31 4:51 Zólyomi Út 6:01 4:31 4:51 Bah-Csomópont 6:03 4:33 4:53 Bah-Csomópont 6:05 4:34 4:54 Mészáros Utca 6:06 4:35 4:55 Sánc Utca 6:07 4:36 4:56 Döbrentei Tér 6:08 4:37 4:57 Március 15. Tér 6:10 4:39 4:59 Ferenciek Tere M 6:11 4:40 5:00 Astoria M 6:12 4:41 5:01 Uránia 6:14 4:43 5:03 Blaha Lujza Tér M 6:15 4:45 5:05 Keleti Pályaudvar M 6:17 4:47 5:07 Zugló Vasútállomás 6:21 4:51 5:11 Tisza István Tér 6:24 4:53 5:13 Bosnyák Tér 6:26 4:55 5:15 Cinkotai Út 6:28 4:57 5:17 Molnár Viktor Utca 6:30 4:59 5:19 Apolló Utca 6:31 5:00 5:20 Fő Tér 6:33 5:02 5:22 Vásárcsarnok 6:34 5:03 5:23 Újpalota, Nyírpalota Út 6:35 5:04 5:24
szombat menetrend Állomás #1. indulás #2. indulás #3. indulás Gazdagréti Tér - 4:21 4:41 Szent Pio Atya Tér - 4:22 4:42 Irhás Árok - 4:23 4:43 Oltvány Köz - 4:24 4:44 Eper Utca - 4:25 4:45 Márton Áron Tér 6:56 4:27 4:47 Süveg Utca 6:57 4:28 4:48 Farkasréti Temető 6:58 4:28 4:48 Hegytető Utca 6:58 4:29 4:49 Korompai Utca 6:59 4:30 4:50 Sion Lépcső 6:59 4:30 4:50 Breznó Lépcső 7:00 4:31 4:51 Zólyomi Út 7:01 4:31 4:51 Bah-Csomópont 7:02 4:33 4:53 Bah-Csomópont 7:04 4:34 4:54 Mészáros Utca 7:05 4:35 4:55 Sánc Utca 7:06 4:36 4:56 Döbrentei Tér 7:07 4:37 4:57 Március 15. Tér 7:09 4:39 4:59 Ferenciek Tere M 7:10 4:40 5:00 Astoria M 7:12 4:41 5:01 Uránia 7:14 4:43 5:03 Blaha Lujza Tér M 7:17 4:45 5:05 Keleti Pályaudvar M 7:19 4:47 5:07 Zugló Vasútállomás 7:23 4:51 5:11 Tisza István Tér 7:26 4:53 5:13 Bosnyák Tér 7:27 4:55 5:15 Cinkotai Út 7:29 4:57 5:17 Molnár Viktor Utca 7:30 4:59 5:19 Apolló Utca 7:31 5:00 5:20 Fő Tér 7:33 5:02 5:22 Vásárcsarnok 7:35 5:03 5:23 Újpalota, Nyírpalota Út 7:38 5:04 5:24
vasárnap menetrend Állomás #1. indulás #2. indulás #3. indulás #4. indulás #5. indulás Gazdagréti Tér - - - 4:21 4:41 Szent Pio Atya Tér - - - 4:22 4:42 Irhás Árok - - - 4:23 4:43 Oltvány Köz - - - 4:24 4:44 Eper Utca - - - 4:25 4:45 Márton Áron Tér 8:14 8:35 8:55 4:27 4:47 Süveg Utca 8:15 8:36 8:56 4:28 4:48 Farkasréti Temető 8:16 8:37 8:57 4:28 4:48 Hegytető Utca 8:16 8:37 8:57 4:29 4:49 Korompai Utca 8:17 8:38 8:58 4:30 4:50 Sion Lépcső 8:17 8:38 8:58 4:30 4:50 Breznó Lépcső 8:18 8:39 8:59 4:31 4:51 Zólyomi Út 8:19 8:40 9:00 4:31 4:51 Bah-Csomópont 8:20 8:41 9:01 4:33 4:53 Bah-Csomópont 8:22 8:43 9:03 4:34 4:54 Mészáros Utca 8:23 8:44 9:04 4:35 4:55 Sánc Utca 8:24 8:45 9:05 4:36 4:56 Döbrentei Tér 8:25 8:46 9:06 4:37 4:57 Március 15. Tér 8:27 8:48 9:08 4:39 4:59 Ferenciek Tere M 8:28 8:49 9:09 4:40 5:00 Astoria M 8:30 8:51 9:11 4:41 5:01 Uránia 8:32 8:53 9:13 4:43 5:03 Blaha Lujza Tér M 8:35 8:56 9:16 4:45 5:05 Keleti Pályaudvar M 8:37 8:58 9:18 4:47 5:07 Zugló Vasútállomás 8:41 9:02 9:22 4:51 5:11 Tisza István Tér 8:44 9:05 9:25 4:53 5:13 Bosnyák Tér 8:45 9:06 9:26 4:55 5:15 Cinkotai Út 8:47 9:08 9:28 4:57 5:17 Molnár Viktor Utca 8:48 9:09 9:29 4:59 5:19 Apolló Utca 8:49 9:10 9:30 5:00 5:20 Fő Tér 8:51 9:12 9:32 5:02 5:22 Vásárcsarnok 8:53 9:14 9:34 5:03 5:23 Újpalota, Nyírpalota Út 8:56 9:17 9:37 5:04 5:24
BKK Bus menetrend – 8E (Újpalota, Nyírpalota Út) A BKK Bus menetrendje a 8E útvonalon (Újpalota, Nyírpalota Út) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Gazdagréti Tér állomás és Újpalota, Nyírpalota Út állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.
Legutóbb frissült: 2024. szeptember 8.
8E alternatív útvonalmenetrendek