9 - Bakay Nándor Utca menetrend
Indulás innen: Lugas Utca
Munkanapok | vasárnap és szombat |
---|---|
4:55 | 5:13 |
5:15 | 5:33 |
5:35 | 5:53 |
5:55 | 6:13 |
6:10 | 6:33 |
6:25 | 6:53 |
6:40 | 7:13 |
6:52 | 7:33 |
7:04 | 7:53 |
7:16 | 8:13 |
7:28 | 8:33 |
7:40 | 8:53 |
7:52 | 9:13 |
8:04 | 9:33 |
8:16 | 9:53 |
8:28 | 10:13 |
8:40 | 10:33 |
8:53 | 10:53 |
9:08 | 11:13 |
9:28 | 11:33 |
9:48 | 11:53 |
10:08 | 12:13 |
10:28 | 12:33 |
10:48 | 12:53 |
11:08 | 13:13 |
11:28 | 13:33 |
11:48 | 13:53 |
12:08 | 14:13 |
12:28 | 14:33 |
12:48 | 14:53 |
13:08 | 15:13 |
13:27 | 15:33 |
13:42 | 15:53 |
13:57 | 16:13 |
14:12 | 16:33 |
14:27 | 16:53 |
14:42 | 17:13 |
14:57 | 17:33 |
15:12 | 17:53 |
15:27 | 18:13 |
15:42 | 18:33 |
15:57 | 18:53 |
16:12 | 19:13 |
16:27 | 19:33 |
16:42 | 19:53 |
16:57 | 20:13 |
17:12 | 20:33 |
17:27 | 20:53 |
17:42 | 21:13 |
17:57 | 21:33 |
18:12 | 21:50 |
18:28 | 22:10 |
18:48 | - |
19:08 | - |
19:28 | - |
19:48 | - |
20:08 | - |
20:28 | - |
20:48 | - |
21:08 | - |
21:28 | - |
21:48 | - |
22:08 | - |
22:28 | - |
SZKT Trolleybus menetrend – 9 (Bakay Nándor Utca)
A SZKT Trolleybus menetrendje a 9 útvonalon (Bakay Nándor Utca) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Lugas Utca állomás és Bakay Nándor Utca állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Trolleybus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész SZKT menetrendünk segítségével.