לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 68 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 68 (קריית אונו←תל אביב-יפו) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קרית אונו ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 68 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: קריית אונו←תל אביב-יפו (39 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מסוף קרית אונו
צפה בלוח הזמנים המלא
לשכת גיוס/דרך רב אלוף יעקב דורי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ברוש/דרך רב אלוף יעקב דורי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל / חבצלת
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/נחל דן
צפה בלוח הזמנים המלא
שלמה המלך/ההדר
צפה בלוח הזמנים המלא
שלמה המלך - קניון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
מיכאל וולך/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה דתית קריית אונו/דוד רמז
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד רמז/מרזוק ועזר
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל / גולומב
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל / וינגייט
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/שד. נורדאו
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 471/זבוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר בר אילן/כביש 4
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
צפה בלוח הזמנים המלא
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גהה
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל קרליבך/דרך מנחם בגין A
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אלנבי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
הרכבת/סלומון
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 68
מתי מתחיל לפעול קו 68?
קו 68 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 68 מפסיק לעבוד?
קו 68 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 68?
כדי לראות מתי קו קריית אונו←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אונו←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 68 (קריית אונו←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אונו←תל אביב-יפו (קריית אונו←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 68 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 68 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 68 של קווים (Kavim) - קריית אונו←תל אביב-יפו
קו 68 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:00 - 23:40
12 - 20
ב׳
00:00 - 23:40
12 - 20
ג׳
00:00 - 23:40
12 - 20
ד׳
00:00 - 23:40
12 - 20
ה׳
00:00 - 23:40
12 - 20
ו׳
00:00 - 15:20
12 - 20
ש׳
20:40 - 23:40
20
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל68 (מ מסוף קרית אונו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 68 (קריית אונו←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 68
תעריף הנסיעה ב68 (קריית אונו←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
68 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 68 היא מסוף קרית אונו והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 68 (קריית אונו←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 68. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 68.
קו 68 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 68 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 68 (קריית אונו←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 68 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 68 ב-ישראל