קו 67
איצטדיון וינטר←קניון איילון
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיצטדיון וינטר ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: איצטדיון וינטר←קניון איילון (32 תחנות)
איצטדיון וינטר
כיכר הרב פרדס/שלם
עזריאל/גבעתי
יהדות פילדלפיה/עזריאל
שלום עליכם/סן מרטין
כפר המכביה/ברנשטיין
ברנשטיין/אלוף שדה
הירדן/ אלוף שדה
בן אליעזר/הירדן
בן אליעזר/פנחס רוטנברג
בן אליעזר/אצ''ל
דרך נגבה/בן אליעזר
נגבה/ הירדן
נגבה/ הרא''ה
ביה''ס חורב/עוזיאל
שד. ירושלים/ עוזיאל
שד' ירושלים/דרך בן גוריון
בן גוריון/ כצנלסון
בן גוריון/ סירקין
הרצל/קריניצי
הרצל/קופת חולים
הרצל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
דרך אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
דרך אבא הלל/ביאליק
דרך אבא הלל/רוקח
דרך אבא הלל/התקווה
דרך אבא הלל/רש''י
מוזיאון לאמנות/דרך אבא הלל
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-00:05 בשלישי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-17:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו איצטדיון וינטר←קניון איילון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו איצטדיון וינטר←קניון איילון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס איצטדיון וינטר←קניון איילון (איצטדיון וינטר←קניון איילון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 67 של דן (Dan) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו 67 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 20:20 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 17:00 | 9 - 15 |
ב׳ | 20:20 - 23:35 | 21 - 25 |
ג׳ | 00:05 - 23:45 | 8 - 15 |
ד׳ | 04:50 - 23:45 | 8 - 20 |
ה׳ | 00:05 - 23:45 | 8 - 20 |
ו׳ | 00:05 - 17:00 | 9 - 15 |
ש׳ | 20:20 - 23:35 | 21 - 25 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ איצטדיון וינטר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
67 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 67 היא איצטדיון וינטר והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 915 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-115/ לוח זמנים
- 161 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 955 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-155/ לוח זמנים
- 116 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 3 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קאנטרי בני ברק-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 917 - סוקולוב/אבן גבירול-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-117/ לוח זמנים
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 289 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים