לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 1 (בת ים←פתח תקווה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין ומסתיים בת. מרכזית פ''ת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בת ים←פתח תקווה (51 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק שדה/הנביאים
צפה בלוח הזמנים המלא
בלפור/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
בלפור/מקס נורדאו
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל בלפור
צפה בלוח הזמנים המלא
בלפור/פרלשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות העצמאות/הרב עוזיאל
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' ירושלים/מחרוזת
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הטניס/הרב הלר
צפה בלוח הזמנים המלא
היינריך היינה/שז"ר
צפה בלוח הזמנים המלא
היינריך היינה/נס לגויים
צפה בלוח הזמנים המלא
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
צפה בלוח הזמנים המלא
אצטדיון בלומפילד/שלבים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/שלבים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/אבולעפיה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/שוקן
צפה בלוח הזמנים המלא
צ'לנוב/מטלון
צפה בלוח הזמנים המלא
צ'לנוב/הגדוד העברי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הגליל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הרכבת
צפה בלוח הזמנים המלא
ישראל טל/המסגר
צפה בלוח הזמנים המלא
המסגר/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת תל אביב - סבידור/על פרשת דרכים
צפה בלוח הזמנים המלא
הבורסה/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/סוקולוב
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך זאב ז'בוטינסקי/היצירה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
ברון הירש / מונטיפיורי
צפה בלוח הזמנים המלא
שוק עירוני/ברון הירש
צפה בלוח הזמנים המלא
בר כוכבא/ליברכט
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית פ''ת/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-00:05 בשני, שלישי, רביעי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בת ים←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בת ים←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←פתח תקווה (בת ים←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של דן (Dan) - בת ים←פתח תקווה
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:45
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:00 - 23:45
14 - 20
ב׳
00:05 - 23:45
13 - 20
ג׳
00:05 - 23:45
13 - 20
ד׳
00:05 - 23:45
13 - 20
ה׳
05:00 - 23:45
13 - 20
ו׳
00:05 - 15:20
20 - 25
ש׳
18:45 - 23:45
30
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בת ים←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בת ים←פתח תקווה) של דן (Dan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
1 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית פ''ת/הורדה.
קו 1 (בת ים←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
קו 1 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בת ים←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל