קו 12
ראש העין←כפר קאסם
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 12 (ראש העין←כפר קאסם) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרץ/היצירה ומסתיים באזור תעשייה לב הארץ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←כפר קאסם (24 תחנות)
המרץ/היצירה
יהושע בן נון/שלום מנצורה
אבן עזרא/הגר''א
אבן עזרא/מודיעין
צה''ל/אבן עזרא
הרש''ש/הנביאים
הנביאים/וולפסון
מלכי ישראל/עליזה בגין
מלכי ישראל/יהודה הלוי
יהודה הלוי/הרב כלף
יהודה הלוי/רש''י
נתן שאול/יהודה הלוי
דרך הציונות/יונה
דרך הציונות/בזלת
נחל רבה/דרך הציונות
צומת פארק אפק
עמל א'
עמל/המלאכה
המלאכה/עמל
מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה
אזור תעשייה לב הארץ
שדרות הדקלים/הזית
הדקלים/הרימון
אזור תעשייה לב הארץ
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-15:45 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו ראש העין←כפר קאסם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←כפר קאסם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (ראש העין←כפר קאסם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←כפר קאסם (ראש העין←כפר קאסם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 15:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 15:45 | 30 - 45 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 22:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 22:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 15:45 | 30 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ המרץ/היצירה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (ראש העין←כפר קאסם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (ראש העין←כפר קאסם) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
12 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 12 היא המרץ/היצירה והתחנה האחרונה היא אזור תעשייה לב הארץ.
קו 12 (ראש העין←כפר קאסם) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (ראש העין←כפר קאסם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 14א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 355 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 44 - דרך האבות/כחל-יד בנימין<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 478 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->אפרסק/מנגו-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 323 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 2א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 351 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-3#/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 359 - קניון איילון-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#
- 141 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 21 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 35 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->הדר/התפוח-קדרון-1#/ לוח זמנים
- 356 - קניון איילון-בני ברק<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים