לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 17 (פתח תקווה←ראש העין) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף משה ארנס/רציפים ומסתיים בבית העלמין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: פתח תקווה←ראש העין (45 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מסוף משה ארנס/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל תחנה מרכזית פ''ת/בר כוכבא
צפה בלוח הזמנים המלא
שטמפפר/חיים עוזר
צפה בלוח הזמנים המלא
יהושע שטמפפר/רמב''ם
צפה בלוח הזמנים המלא
שטמפפר/אברבנל
צפה בלוח הזמנים המלא
יהושע שטמפפר/יהושע חנקין
צפה בלוח הזמנים המלא
הגר''א/לינדוי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גנים/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גבעת השלושה מערב/כביש 483
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גבעת השלושה מזרח/כביש 483
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת פארק אפק/כביש 483
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ראש העין לדרום/כביש 444
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. שלמה המלך/אפק
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב שלום שבזי / שלמה המלך
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב שלום שבזי / צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/חזון אי''ש
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/זכריה משה
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/אבן עזרא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרש''ש/הנביאים
צפה בלוח הזמנים המלא
הנביאים/וולפסון
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/עליזה בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/יהודה הלוי
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/מלכי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/תיכון בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר המשוררים
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
צפה בלוח הזמנים המלא
מצפה אפק/הרב שלום שבזי
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/שילה
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי / כרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
נווה אפיקים/מתנ''ס לב אפק
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת ראש העין/נווה אפיקים
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת ראש העין/מבצע בזק
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת נווה אפק/ה' באייר
צפה בלוח הזמנים המלא
גינת מבצע דני/ה' באייר
צפה בלוח הזמנים המלא
ה' באייר / מבצע דני
צפה בלוח הזמנים המלא
ה' באייר/מבצע חירם
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בגין/דן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הפרחים
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל רבה/חט''ב גוונים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הציונות / הדרור
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הציונות/יונה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הציונות/בזלת
צפה בלוח הזמנים המלא
בית העלמין
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←ראש העין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←ראש העין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (פתח תקווה←ראש העין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←ראש העין (פתח תקווה←ראש העין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - פתח תקווה←ראש העין
קו 17 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:40 - 23:40
20 - 30
ב׳
05:40 - 23:40
20 - 30
ג׳
05:40 - 23:40
20 - 30
ד׳
05:40 - 23:40
20 - 30
ה׳
05:40 - 23:40
20 - 30
ו׳
06:35 - 16:30
20 - 30
ש׳
20:10 - 23:40
30
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ מסוף משה ארנס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (פתח תקווה←ראש העין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (פתח תקווה←ראש העין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
17 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 17 היא מסוף משה ארנס/רציפים והתחנה האחרונה היא בית העלמין.
קו 17 (פתח תקווה←ראש העין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
קו 17 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (פתח תקווה←ראש העין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל