קו 26
נווה שלום←רמלה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 26 של קווים (Kavim) - נווה שלום←רמלה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 26 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 26 (נווה שלום←רמלה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבריכת שחיה ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 26 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נווה שלום←רמלה (31 תחנות)
בריכת שחיה
קיבוץ נחשון
בקוע ה
בקוע א
בקוע ב
בקוע ג
בקוע ד
בקוע
צומת נחשון
תמר/אורן
מסעף כרמי יוסף
כיכר פתחיה
בית כנסת
האורן/האלון
נחל עקרון א
נחל עקרון ב
צומת פדיה
מסעף פתחיה
מושב בית עוזיאל
הזית א
מקווה
'הזית ד
'הזית ג
'הזית ב
'הזית א
מסעף בית עוזיאל
צומת מפעל נשר צפון
צומת גזר
מחנה פיקוד העורף
שדרות הרצל/תל חי
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 26
מתי מתחיל לפעול קו 26?
קו 26 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 26 מפסיק לעבוד?
קו 26 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 26?
כדי לראות מתי קו נווה שלום←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נווה שלום←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 26 (נווה שלום←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נווה שלום←רמלה (נווה שלום←רמלה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 26 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 26 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 26
קו האוטובוס 26, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ב׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ג׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ד׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ה׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ו׳ | 07:00 - 12:00 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל26 (מ בריכת שחיה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 26 (נווה שלום←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 26
תעריף הנסיעה ב26 (נווה שלום←רמלה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
26 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 26 היא בריכת שחיה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 26 (נווה שלום←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 26. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 26.
מעקב אחר קו האוטובוס 26 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 26 (נווה שלום←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 26 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 26 ב-ישראל
26 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#
- 354 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20