קו 333
אשדוד←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 333 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הריביירה ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
לוח הזמנים לקו 333 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב23:00. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 333 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←תל אביב-יפו (63 תחנות)
מסוף הריביירה
תל חי/ברקת
תל חי / סיטרין
שדרות תל חי/ספיר
אבא אחימאיר/דוד וולפסון
אבא אחימאיר/שדרות רוטשילד
שדרות בני ברית/אפרסק
בני ברית/אגס
שדרות יצחק רבין/שדרות בני ברית
שדרות יצחק רבין/כוכב הדרום
כנרת/הר כנען
כינרת/הר שומרון
כנרת/נחל שניר
אדר/כוכב השחר
יותם המלך/דוד המלך
דוד המלך/שדרות עובד בן עמי
המייסדים/הנביאים
הנביאים/המייסדים
תחנת משטרת אשדוד/הנביאים
הכלנית/הנורית
הכלנית/מבוא הדמומית
הפרחים
בני ברית
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
קרן היסוד/הרב שאולי
חיים משה שפירא/החובלים
רוגוזין/יצחק הנשיא
מרכז מסחרי רובע א'/שבי ציון
שבי ציון/שדרות הרצל
קיבוץ גלויות/שבי ציון
קיבוץ גלויות/יצחק הנשיא
יצחק הנשיא/בית אבות
שדרות בני ברית/יצחק הנשיא
בני ברית/הפלמח
שד.בני ברית/הנחושת
בני ברית / הבושם
צומת נמל אשדוד
צומת ניר גלים
צומת נווה הרצוג
שד. משה דיין/שאול המלך
שדרות משה דיין/הרב יוסף עזרן
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
שדרות משה דיין/אברהם בר
שדרות משה דיין/בסקינד
ת. רכבת משה דיין
הרכבת/סלומון
אלנבי/שד' רוטשילד
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית/הכרמל
הירקון/עזרא הסופר
הירקון/אלנבי
הירקון/טרומפלדור
חוף בוגרשוב/הירקון
חוף פרישמן
הירקון/עם ישראל חי
הירקון/ארלוזורוב
ז'בוטינסקי/בן יהודה
בן יהודה/ז'בוטינסקי
בן יהודה/שד' נורדאו
עירוני ה'/בן יהודה
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 333
מתי מתחיל לפעול קו 333?
קו 333 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 333 מפסיק לעבוד?
קו 333 מפסיק לפעול ב-00:00 בשישי
מתי מגיע קו 333?
כדי לראות מתי קו אשדוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 333 (אשדוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←תל אביב-יפו (אשדוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 333 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 333 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 333 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 333 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 333
קו 333 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 00:00 - 23:00 | 1380 |
ו׳ | 00:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל333 (מ מסוף הריביירה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 333
תעריף הנסיעה ב333 (אשדוד←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
333 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 333 היא מסוף הריביירה והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 333. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 333.
מעקב אחר קו האוטובוס 333 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 333 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 333 ב-ישראל
333 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 9 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 326 - אלטלנה/מנחם בגין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->כחול/אדום-מפעלי כנות-1#/ לוח זמנים
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 9א - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-21
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 472 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 355 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 181 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בנימין שמוטקין/טוליפמן-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 142 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הריביירה-אשדוד<->הבושם/האומן-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים