קו 42א
רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברכבל/העלייה השנייה ומסתיים בנמל קישון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון (45 תחנות)
רכבל/העלייה השנייה
העליה השניה/אלישע
העליה השניה/הקלעים
העליה השניה/נהלל
בית ספר עליה/העליה השניה
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
חיל הים/העלייה השנייה
צומת דולפין/שדרות רוטשילד
מרכז רפואי לין/רוטשילד
רוטשילד/צהל
רוטשילד/אלנבי
הברון הירש/סטלה מאריס
הגפן/סטלה מאריס
הגפן/בן גוריון
הגפן/הפרסים
הרצליה/הציונות
הרצליה/הנביאים
תחנת כרמלית/הנביאים
העירייה
לב הדר
שוק תלפיות
יל''ג
חליסה
הגיבורים/ככר הגבורה
החשמל/הגיבורים
החשמל/דב גרונר
החשמל/חטיבת כרמלי
החשמל
יעקב דורי/גשר גדוד 21
יעקב דורי/משאש
הרב יוסף משאש/נוה גנים
נווה גנים
נווה גנים/חטיבת כרמלי
חטיבת כרמלי א
חטיבת כרמלי ב
חטיבת כרמלי ג
חטיבת כרמלי ד
החשמל/חטיבת כרמלי
מכבי אש/חלץ
גאזל/סלמן
אופיר/סלמן
אופיר/הרץ
טובים/העתיד
טובים/מקורות
נמל קישון
שאלות ותשובות לגבי קו 42א
מתי מתחיל לפעול קו 42א?
קו 42א מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 42א מפסיק לעבוד?
קו 42א מפסיק לפעול ב-14:20 בשני, שישי
מתי מגיע קו 42א?
כדי לראות מתי קו רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 42א של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42א עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42א
קו 42א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:20 - 18:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 14:20 | 50 - 70 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ה׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 14:20 | 50 - 70 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל42א (מ רכבל/העלייה השנייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42א
תעריף הנסיעה ב42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
42א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 42א היא רכבל/העלייה השנייה והתחנה האחרונה היא נמל קישון.
קו 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42א.
מעקב אחר קו האוטובוס 42א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 137 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 301 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1פ/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה-15/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מתנ''ס דימונה/הרבי מלובאוויטש-דימונה-19/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 975 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים