Linia 45
Gara de Nord - Mezes
STB
STB 45 tramvai - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 45 de tramvai (Gara De Nord→Mezes) are 17de stații, prima stație la Gara De Nord și ultima stație la Mezes.
Alege oricare dintre stații tramvaiului 45 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Gara De Nord→Mezes (17 stații)
Gara De Nord
Buzesti
Piata Buzesti
Piata Victoriei
Piata Ion Mihalache
Bd. Maresal Averescu
Piata Domenii
Aviator Popisteanu
Clabucet
Carpati
Soseaua Chitilei
Navigatiei
Minerva
Crinului
Subcetate
Mezes
Mezes
45 FAQ
La ce oră începe programul tramvaiului 45?
Linia de tramvai 45 operează începând de la 05:23 în zilele de sâmbătă.
La ce oră se termină programul tramvaiului 45?
Linia de tramvai 45 operează până la 23:00 în zilele de sâmbătă.
La ce oră sosește tramvaiul 45?
Când sosește Tramvai Gara de Nord - Mezes? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Tramvai Gara de Nord - Mezes care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de tramvai 45 (Gara De Nord→Mezes?
Tariful de tramvai Gara de Nord - MezesGara De Nord→Mezes) este aproximativ L3.00.
Funcționează tramvaiul 45 STB de Ziua Muncii, Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale tramvaiului 45 de Ziua Muncii, Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o 45 tramvai stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 45 tramvai stație.
Orar tramvai 45
45 tramvai linie operează în De luni până vineri. Program obișnuit: 05:37 - 23:20
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:37 - 23:20 | 10 - 12 |
Mar | 05:37 - 23:20 | 10 - 12 |
Mie | 05:37 - 23:20 | 10 - 12 |
Joi | 05:37 - 23:20 | 10 - 12 |
Vin | 05:37 - 23:20 | 10 - 12 |
Sâm | 05:23 - 23:00 | 14 - 16 |
Dum | Neoperațional | Neoperațional |
Alerte Serviciu STB tramvai
Vedeți toate actualizările 45 (de la Gara De Nord), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri tramvai, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 45 (Gara De Nord→Mezes) Urmăriți tramvai în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 45 tramvai
Tariful călătoriei STB 45 (Gara De Nord→Mezes) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
45 (STB)
Prima statie pe ruta tramvaiului 45 este Gara De Nord și ultima stație este Mezes. Linia 45 (Gara De Nord→Mezes) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 45 are 17 stații și durata totală a călătoriei este de 32 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru tramvai, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale tramvaiului 45 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de tramvai pentru tramvai 45.
Tracker în timp real Tramvai45
Urmărește linia 45 (Gara De Nord→Mezes) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 45 de tramvai sau ca aplicație tracker live STB tramvai pentru a nu pierde niciodată tramvaiul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice tramvai, inclusiv linia 45, în București
45 - Direcții alternative
STB în București
- 11 - Cartier 16 Februarie - Zetarilor/ Program
- 21 - Pasaj Colentina - Piata Sf. Gheorghe/ Program
- 7 - C.F.R. Progresul - Piata Unirii/ Program
- 24 - Cartier Damaroaia - Vasile Parvan/ Program
- 16 - Piata Sf. Vineri - Platforma Industriala Pipera/ Program
- 55 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program
- 47 - Ghencea - Piata Unirii/ Program
- 19 - Chimopar - Zetarilor/ Program
- 40 - Chimopar - Piata Sf. Vineri/ Program
- 44 - Cartier 16 Februarie - Vasile Parvan/ Program
- 3 - Mezes - Piata Presei/ Program
- 17 - Bd. Lacul Tei - Piata Sf. Vineri
- 36 - Platforma Industriala Pipera - Republica/ Program
- 1 - Bd. Banu Manta - Cimitirul Serban Voda/ Program
- 14 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program
- 10 - Bd. Banu Manta - Sura Mare/ Program
- 32 - Depoul Alexandria - Piata Unirii/ Program
- 23 - Faur Poarta 4 - Zetarilor/ Program
- 41 - Ghencea - Piata Presei/ Program