לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 606 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 606 (נתניה←תל אביב-יפו) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת נתניה ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 606 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: נתניה←תל אביב-יפו (59 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ת. רכבת נתניה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נווה איתמר
צפה בלוח הזמנים המלא
אליעזר קפלן/שרה מלכין
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף שפרינצק/משה מונטיפיורי
צפה בלוח הזמנים המלא
שפרינצק/שרה מלכין
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף שפרינצק/עובדיה אברהם הכהן
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף שפרינצק/מיכאל הלפרין
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/הלפרין
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/השומר
צפה בלוח הזמנים המלא
ההשכלה/השומר
צפה בלוח הזמנים המלא
ההשכלה/הרב יהודה אונטרמן
צפה בלוח הזמנים המלא
ההשכלה/האוניברסיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשר/הזמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
הזמיר/החסידה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הפארק/הזמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת נתניה/החינוך העברי
צפה בלוח הזמנים המלא
האוניברסיטה/דרך דגניה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך דגניה/פרופסור יוסף קלאוזנר
צפה בלוח הזמנים המלא
החרמון/הרטום
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף קלאוזנר/שדרות טום לנטוס
צפה בלוח הזמנים המלא
חורשת הסרג'נטים/האוניברסיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הפארק/האוניברסיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הפארק/אלונים
צפה בלוח הזמנים המלא
אלונים/הנופר
צפה בלוח הזמנים המלא
דגניה/פרח
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך דגניה/ליבר זאב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך דגניה/בני וו.רייך
צפה בלוח הזמנים המלא
בני וו. רייך/אדר
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת הרמלין/המחקר
צפה בלוח הזמנים המלא
הגביש/המחקר
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר השלום/הגביש
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון וינגייט
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת יקום
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת געש
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף שפיים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רשפון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף נוף ים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כפר שמריהו
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך תל אביב/מונטיפיורי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הרצליה
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף הסירה
צפה בלוח הזמנים המלא
סינמה סיטי/כביש 2
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גלילות/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
קריית החינוך/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/שד' קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/אינשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/יהודה המכבי
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון חדש רבין/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/המלאכה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרכבת/ראש פינה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 606
מתי מתחיל לפעול קו 606?
קו 606 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 606 מפסיק לעבוד?
קו 606 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 606?
כדי לראות מתי קו נתניה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 606 (נתניה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←תל אביב-יפו (נתניה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 606 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 606 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 606 של מטרופולין (Metropoline) - נתניה←תל אביב-יפו
קו האוטובוס 606, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:15 - 23:15
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:15 - 23:15
15 - 45
ב׳
06:15 - 23:15
15 - 45
ג׳
06:15 - 23:15
15 - 45
ד׳
06:15 - 23:15
15 - 45
ה׳
06:15 - 23:15
15 - 45
ו׳
07:00 - 15:45
30 - 120
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל606 (מ ת. רכבת נתניה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 606 (נתניה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 606
תעריף הנסיעה ב606 (נתניה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
606 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 606 היא ת. רכבת נתניה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 606 (נתניה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 606. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 606.
קו 606 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 606 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 606 (נתניה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 606 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 606 ב-ישראל