קו 633
זמר←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 633 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 633 (זמר←תל אביב-יפו) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אל סיכה ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 633 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זמר←תל אביב-יפו (47 תחנות)
ביר אל סיכה
כביש 574/בית ספר ביר א סיכה
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
אלקודס/קופת חולים
מסגד אבו בכר/אלקודס
מגן דוד אדום/ביר בורין
ביר בורין/אלקאסמי
אלקאסמי/אלראשדון
בית ספר תיכון אלקאסמי
בי''ס יסודות וחט''ב/ביר באקה
ביר באקה/כביש 61
מחלף חדרה למערב/כביש 9
צומת מטע
צומת הרוא''ה
צומת אלישיב
צומת חפר
כביש עוקף דרום/דרך הכפר
5710/דרך הפיקוסים
כביש 5710/דרך הבאר
מחלף חבצלת
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת יקום
מחלף נוף ים
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
שד' קק''ל/שלמה בן יוסף
האוניברסיטה/חיים לבנון
מכון התקנים/חיים לבנון
חיים לבנון/רדינג
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 633
מתי מתחיל לפעול קו 633?
קו 633 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 633 מפסיק לעבוד?
קו 633 מפסיק לפעול ב-14:15 בשני, שישי
מתי מגיע קו 633?
כדי לראות מתי קו זמר←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זמר←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 633 (זמר←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זמר←תל אביב-יפו (זמר←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 633 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 633 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 633 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 633 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 633
קו 633 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:05 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 21:00 | 60 - 120 |
ב׳ | 05:30 - 14:15 | 30 - 165 |
ג׳ | 20:30 - 23:45 | 195 |
ד׳ | 05:05 - 21:00 | 60 - 120 |
ה׳ | 05:05 - 21:00 | 60 - 120 |
ו׳ | 05:30 - 14:15 | 30 - 165 |
ש׳ | 20:30 - 23:45 | 195 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל633 (מ ביר אל סיכה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 633 (זמר←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 633
תעריף הנסיעה ב633 (זמר←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
633 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 633 היא ביר אל סיכה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 633 (זמר←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 633. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 633.
מעקב אחר קו האוטובוס 633 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 633 (זמר←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 633 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 633 ב-ישראל
633 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 32 - קיבוץ רגבים-רגבים<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים