לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 716 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
לוח הזמנים לקו 716 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:55. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 716 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: נתניה←פרדס חנה-כרכור (40 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ת. מרכזית נתניה/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/בנימין מינץ
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/עולי הגרדום
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נווה איתמר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שער חפר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גנות הדר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף בית ליד
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רופין לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת העוגן
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מעברות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חפר
צפה בלוח הזמנים המלא
אלישיב
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הרוא''ה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מטע
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת יער חדרה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חדרה
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 4/שדרות החרות
צפה בלוח הזמנים המלא
אזור תעשיה דרומי
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 4/חוף הכרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חפציבה/כביש 4 לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נחל חדרה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת פל ים
צפה בלוח הזמנים המלא
השיטה/אלון התבור
צפה בלוח הזמנים המלא
השיטה/הרדוף הנחלים
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/השיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/אלת המסטיק
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/חבצלת החוף
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/הרדוף הנחלים
צפה בלוח הזמנים המלא
האשל/אלון התבור
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/651
צפה בלוח הזמנים המלא
שוהם פארק התעשייה/חלמיש
צפה בלוח הזמנים המלא
שוהם/ברקת
צפה בלוח הזמנים המלא
שחם/שוהם
צפה בלוח הזמנים המלא
שחם/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
הטוחן/שחם
צפה בלוח הזמנים המלא
חלמיש/הטוחן
צפה בלוח הזמנים המלא
גרניט/החרש
צפה בלוח הזמנים המלא
גרניט/הטוחן
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 716
מתי מתחיל לפעול קו 716?
קו 716 מתחיל לפעול ב-06:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 716 מפסיק לעבוד?
קו 716 מפסיק לפעול ב-06:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 716?
כדי לראות מתי קו נתניה←פרדס חנה-כרכור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←פרדס חנה-כרכור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←פרדס חנה-כרכור (נתניה←פרדס חנה-כרכור) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 716 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 716 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 716 של קווים (Kavim) - נתניה←פרדס חנה-כרכור
קו האוטובוס 716, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:55
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:55
יציאה אחת ביום
ב׳
06:55
יציאה אחת ביום
ג׳
06:55
יציאה אחת ביום
ד׳
06:55
יציאה אחת ביום
ה׳
06:55
יציאה אחת ביום
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל716 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 716
תעריף הנסיעה ב716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
716 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 716 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
קו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 716. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 716.
קו 716 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 716 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 716 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 716 ב-ישראל