לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 1 (אור יהודה←רמת גן) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מעלה המגדל ומסתיים בבית החולים תל השומר/מיון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: אור יהודה←רמת גן (40 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
החרושת/מעלה המגדל
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת אלכסנדרוני/העבודה
צפה בלוח הזמנים המלא
ניצן/גבי אשכנזי
צפה בלוח הזמנים המלא
ניצן/שכ' נווה רבין
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
החצב / היסמין
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/החצב
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
היכל התרבות/שדרות אליהו סעדון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בן פורת/הל''ה
צפה בלוח הזמנים המלא
בן פורת/ראשונים
צפה בלוח הזמנים המלא
בן פורת/נילי
צפה בלוח הזמנים המלא
יחזקאל קזז / מונטיפיורי
צפה בלוח הזמנים המלא
יחזקאל קזז/דרך לוד
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה דורי/כביש 461
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוד/נווה סביון
צפה בלוח הזמנים המלא
פארק קנדה/דרך לוד
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סביון/כביש 4622
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/שטרן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/התמר
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
מיכאל וולך/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה דתית קריית אונו/דוד רמז
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא / יהודה המכבי
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא / שד' יעל
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא/שד. יהודית
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''ס ויצמן/מנדס
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אהרון קציר/מנדס
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''ח תל השומר
צפה בלוח הזמנים המלא
בית החולים תל השומר/גריאטריה
צפה בלוח הזמנים המלא
בית החולים תל השומר/מד''א
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''ח תל השומר
צפה בלוח הזמנים המלא
בית החולים תל השומר/ילדים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית החולים תל השומר/מיון
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (אור יהודה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←רמת גן (אור יהודה←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) - אור יהודה←רמת גן
קו האוטובוס 1, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:00 - 23:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:40 - 23:30
20 - 30
ב׳
00:00 - 23:30
20 - 30
ג׳
00:00 - 23:30
20 - 30
ד׳
00:00 - 23:30
20 - 30
ה׳
00:00 - 23:30
20 - 30
ו׳
00:00 - 14:40
20 - 30
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ החרושת/מעלה המגדל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (אור יהודה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (אור יהודה←רמת גן) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
1 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 1 היא החרושת/מעלה המגדל והתחנה האחרונה היא בית החולים תל השומר/מיון.
קו 1 (אור יהודה←רמת גן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
קו 1 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (אור יהודה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל