קו 112
חיפה←נשר
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 112 של אגד (Egged) - חיפה←נשר
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 112 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 112 (חיפה←נשר) יש 70 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני ומסתיים בהשיטה/החרוב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 112 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (70 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני
סחרוב
קניון חיפה/פלימן
מרכז הקונגרסים/קדושי יסי
ספורטן/צביה ויצחק
אכסנית נוער/מגורשי ספרד
בית עלמין/שער תמר
בית עלמין/שער הדס
בית עלמין/שער ברוש
בית עלמין/שער אורן
המלך שלמה/המלך שאול
המלך שאול/המלך דוד
המלך דוד/המלך שאול
המלך דוד/המלך אסא
המלך דוד/המלך עוזיהו
אצ''ל/המלך דוד
אנקואה/האצל
אנקואה/בר רב האי
יציאת אירופה/דרך צרפת
יציאת אירופה/ז'ורס
פייר קניג
העוגן/פייר קניג
העוגן/יאיר שטרן
העוגן/התורן
מערת אליהו/אלנבי
המוזיאון הימי/אלנבי
אלנבי א
אלנבי ב
אלנבי ג
אלנבי/הברון הירש
אלנבי/הברון הירש
אלנבי/בן גוריון
אלנבי/מאיר
המגינים/הבנקים
המגינים/ככר ההגנה
קרית הממשלה/פל ים
פלים/קיבוץ גלויות
שיבת ציון/מעלה השחרור
דאר/מעלה השחרור
שמריהו לוין/אבן סינא
העירייה
לב הדר
שוק תלפיות
יל''ג
חליסה
הגיבורים/ככר הגבורה
החשמל/הגיבורים
ה��שמל/דב גרונר
החשמל/חטיבת כרמלי
החשמל
יעקב דורי/גשר גדוד 21
יעקב דורי/משאש
חניון נווה שאנן
לוחמי חרות ישראל/צה''ל
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
הזית/צה''ל
הזית/היסמין
הזית/הנוריות
החרוב/הלילך
החרוב/השיטה
החרוב/האלון
פארק קק''ל/החרוב
החרוב/התפוז
האשל/הערבה
התמר/הסחלב
התמר
התמר/השיטה
השיטה/התמר
השיטה/החרוב
שאלות ותשובות לגבי קו 112
מתי מתחיל לפעול קו 112?
קו 112 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 112 מפסיק לעבוד?
קו 112 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 112?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 112 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 112 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 112 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 112
קו 112 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 22:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 22:55 | 12 - 24 |
ב׳ | 04:45 - 22:55 | 15 - 30 |
ג׳ | 04:45 - 22:55 | 12 - 20 |
ד׳ | 04:45 - 22:55 | 12 - 20 |
ה׳ | 04:45 - 22:55 | 12 - 20 |
ו׳ | 04:50 - 16:15 | 15 - 30 |
ש׳ | 16:00 - 23:00 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל112 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 112 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 112
תעריף הנסיעה ב112 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
112 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 112 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא השיטה/החרוב.
קו 112 (חיפה←נשר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 112. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 112.
מעקב אחר קו האוטובוס 112 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 112 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 112 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 112 ב-ישראל
112 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#
- 167 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->צומת ניר צבי-באר יעקב-1#
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#
- 30א - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד