181-linja
Kirkkonummi
HSL
HSL 181 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
181-bussilla (Kirkkonummi) on 25 pysäkkiä alkaen asemalta Siuntio Matkahuolto ja päättyen asemalle Kirkkonummi.
Valitse alta mikä tahansa 181-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kirkkonummi (25 pysäkkiä)
Siuntio Matkahuolto
Sudenkaari
Billskogintie
Nordanvik Tiehaara
Degerbyntie
Sunnanvik
Sunnanvik Tiehaara
Kalliotie
Sienitie
Störsvik Th
Tallbacka
Kela
Böle
Bergträskinpolku
Granbackantie
Överby
Karlbergintie
Lindalintie
Ravalsinkuja
Kuusala
Rajapolku
Gesterbynkaari
Gesterbynkaari
Kirkkotallintie
Kirkkonummi
181 UKK
Mihin aikaan 181 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 181 bussi -pysäkillä klo 07:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 181 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 181 bussi -pysäkillä klo 08:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 181 bussi saapuu?
Milloin Kirkkonummi Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kirkkonummi Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 181 (Kirkkonummi) bussi?
Kirkkonummi (Kirkkonummi) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 181 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 181 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 181 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 181 bussi pysäkki.
181-bussi -aikataulu
181-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 07:10 - 08:05
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:10 - 08:05 | 55 |
ti | 07:10 - 08:05 | 55 |
ke | 07:10 - 08:05 | 55 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 07:10 - 08:05 | 55 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 181 (asemalta Siuntio Matkahuolto), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 181 (Kirkkonummi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
181 -linjan bussi-maksu
HSL 181 (Kirkkonummi) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
181 (HSL)
181-bussin ensimmäinen pysäkki on Siuntio Matkahuolto ja viimeinen pysäkki on Kirkkonummi. 181 (Kirkkonummi) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 181 -linjalla on 25 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 44 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 181-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 181-bussi-linjalle.
Linjojen 181 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 181 (Kirkkonummi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 181 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 181, Helsinki
181 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 735 - Tikkurila-Korso-Mikkola/ Aikataulu
- 349 - Lepsämänjoki-Hännikäinen-Serena-Kalajärvi-Perusmäki-Nemlahti/ Aikataulu
- 90N - Rautatientori-Länsi-Herttoniemi-Vuosaari (Kallvikintie)/ Aikataulu
- 94A - Kotikonnuntie-Kontula(M)-Kivikko-Kontula(M)/ Aikataulu
- 431B - Elielinaukio-Vantaanlaakso/ Aikataulu
- 553K - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 181K - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 961B - Korso-Sula-Riihikallio-Hyrylä/ Aikataulu
- 992 - Eriksnäs-Söderkulla-Massby-Hindsby-Nikkilä/ Aikataulu
- 73 - Karhupuisto-Malmi-Puistolan as.-Ala-Tikkurila/ Aikataulu
- 67N - Rautatientori-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 588B - Länsisalmi-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 114N - Kamppi-Leppävaara/ Aikataulu
- 82B - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 21 - Kamppi-Ruoholahti (M)-Vattuniemi-Lauttasaari (M)/ Aikataulu
- 203 - Leppävaara-Uusmäki/ Aikataulu
- 173N - Kamppi-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 987B - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen/ Aikataulu
- 972 - Korso-Alikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 964K - Rannikonmäki-Rusutjärvi-Paijala-Hyrylä/ Aikataulu