קו 3
ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית לוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית לוד/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה (35 תחנות)
ת. מרכזית לוד/רציפים
מתנ''ס/אקסודוס
החלוץ/החשמונאים
החשמונאים/קהילת ניו יורק
בית דיור מוגן
החשמונאים/שדרות צהל
הנשיא/גרטבול
שדרות דוד המלך/יוברט המפרי
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
דרכי משה/מסילת רכבת
מזרחי/יצחק רבין
בית ספר נווה שלום
בית ספר יסמין/יצחק רבין
דרכי משה/מזרחי
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
חברת חשמל
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
הצנחנים/יוספטל
התקווה/פנקס
נימרוב/פנקס
שד. שלמה המלך/איריס
גן יד אברהם/שדרות שלמה המלך
שד. שלמה המלך/ז'בוטינסקי
שלמה המלך/איינשטיין
כיכר קומנדו
הנרייטה סאלד/אילת
טוויטו/שדרות צה''ל
הרצל /ברנר
עיריית לוד/הרצל
ת. מרכזית לוד/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-06:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-16:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 16:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 20:40 - 23:20 | 40 |
ג׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ו׳ | 06:30 - 16:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 20:40 - 23:20 | 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ ת. מרכזית לוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
3 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 3 היא ת. מרכזית לוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית לוד/הורדה.
קו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 39 - מועויאה/מרכז-בסמ''ה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחושה ↔ נחם/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 295 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים