Linka 421
Horní Kruty
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Jízdní řád a zastávky Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 421 autobus (Aktualizováno)
421 autobus ה má 28 zastávek odjíždí z Kolín, Nádraží a končí v Horní Kruty.
Vyberte 421 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Horní Kruty (28 zastávek)
Kolín, Nádraží
Kolín, Banka
Kolín, Družstevní Dům
Kolín, Bezovka
Kolín, Gymnázium
Kolín, Výfuk
Kolín, Štítary
Radovesnice I
Lošany
Polní Voděrady
Libodřice
Krychnov, Náves
Svojšice
Svojšice, Bošice, Rozc.
Svojšice, Karlov
Svojšice, Bošice
Kouřim, Žel.St.
Kouřim
Kouřim, Zš
Toušice
Ždánice, U Jánů
Malotice, Lhotky
Barchovice, Radlice
Barchovice, Radlice, Rozc.
Barchovice, Obú
Barchovice
Barchovice, Hryzely
Horní Kruty
421 Často kladené dotazy
V kolik začne 421 autobus fungovat?
Služby na 421 autobus začínají v 14:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 421 autobus fungovat?
Služby na 421 autobus končí v 15:02 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 421 autobus?
Kdy přijde linka Horní Kruty Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Horní Kruty Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 421 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 421. autobus zastávka.
421 autobus Jízdní řád
421 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 14:00 - 15:02
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 14:00 - 15:02 | 62 |
út | 14:00 - 15:02 | 62 |
st | 14:00 - 15:02 | 62 |
čt | 14:00 - 15:02 | 62 |
pá | 14:00 - 15:02 | 62 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.
Zobrazit všechny aktualizace na 421 (od Kolín, Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 421 v reálném čase. (Horní Kruty) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
Jízdné za linku 421 autobus
Ceny Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. 421 (Horní Kruty) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..
421 (Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.)
První zastávka 421 autobus cesty je Kolín, Nádraží a poslední zastávka je Horní Kruty. 421 (Horní Kruty) je v provozu během víkendy.
Další informace: 421 má 28 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 421 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 421 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 421 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 421 (Horní Kruty) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 421 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 421, v Praha
421 - Alternativní cíle
Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. linky v Praha
- 598 - Poděbrady - Opočnice - Městec Králové - Kněžice/ Jízdní řád
- 426 - Pečky - Klučov,Skramníky - Český Brod - Tuklaty,Tlustovousy/ Jízdní řád
- 679 - Poděbrady - Velim - Kolín/ Jízdní řád
- 535 - Kolín - Týnec nad Labem - Hlavečník - Kladruby n.L.,Bílé Vchynice/ Jízdní řád
- 702 - Kolín - Nebovidy - Červené Pečky/ Jízdní řád
- 398 - Praha,Černý Most - Poděbrady,žel.st./ Jízdní řád
- 542 - Poděbrady - Dymokury - Rožďalovice/ Jízdní řád
- 539 - Poděbrady - Křečkov/ Jízdní řád
- 538 - Městec Králové - Křinec/ Jízdní řád
- 543 - Poděbrady - Opolany - Hradčany/ Jízdní řád
- 433 - Nymburk - Sadská - Pečky/ Jízdní řád
- 540 - Poděbrady - Úmyslovice - Dymokury - Záhornice/ Jízdní řád
- 599 - Městec Králové - Dobšice/ Jízdní řád
- 706 - Uhlířské Janovice - Zásmuky - Kolín - Žiželice/ Jízdní řád
- 676 - Nymburk - Loučeň - Seletice/ Jízdní řád
- 534 - Kolín - Týnec nad Labem - Labské Chrčice/ Jízdní řád
- 430 - Lysá nad Labem - Milovice - Lipník/ Jízdní řád
- 443 - Nymburk - Sadská - Čelákovice/ Jízdní řád
- 678 - Poděbrady - Cerhenice - Pečky/ Jízdní řád