לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 68 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר הצופים/בנימין מזר ומסתיים בקמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 68 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק (32 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מסוף הר הצופים/בנימין מזר
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר לחינוך/בנימין מזר
צפה בלוח הזמנים המלא
האוניברסיטה העברית הר הצופים/מרטין בובר
צפה בלוח הזמנים המלא
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
צפה בלוח הזמנים המלא
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
צפה בלוח הזמנים המלא
חיים יסקי/ צ'רצ'יל
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/לוחמי הגטאות
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/ההגנה
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/אצ''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת רכבת קלה גבעת המבתר
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/פארן
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' אשכול/ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לוי אשכול/קרל נטר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לוי אשכול/משמר הגבול
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת הראל/ארץ חפץ
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת הראל/שמואל הנביא
צפה בלוח הזמנים המלא
בר אילן/רבנו גרשום
צפה בלוח הזמנים המלא
ירמיהו/אלקנה
צפה בלוח הזמנים המלא
ירמיהו/מנחת יצחק
צפה בלוח הזמנים המלא
שמגר/תורה מציון
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר המיתרים/שד' הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית הממשלה/לורך
צפה בלוח הזמנים המלא
הג'וינט/דרך בלפור
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף הכניסה קמפוס ספרא/דרך בלפור
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון האקדמיה למוסיקה
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס ספרא/המכון למדעי כדור הארץ
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס ספרא/מעונות צוויג
צפה בלוח הזמנים המלא
קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 68
מתי מתחיל לפעול קו 68?
קו 68 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 68 מפסיק לעבוד?
קו 68 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 68?
כדי לראות מתי קו מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 68 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 68 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 68 של אגד (Egged) - מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
קו 68 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:55
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
00:00 - 23:55
6 - 15
ב׳
00:05 - 23:55
6 - 15
ג׳
00:05 - 23:55
6 - 15
ד׳
00:05 - 23:55
6 - 15
ה׳
00:05 - 23:55
6 - 15
ו׳
00:05 - 16:40
12 - 20
ש׳
20:40 - 23:40
20 - 70
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל68 (מ מסוף הר הצופים/בנימין מזר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 68
תעריף הנסיעה ב68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
68 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 68 היא מסוף הר הצופים/בנימין מזר והתחנה האחרונה היא קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק.
קו 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 68. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 68.
קו 68 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 68 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 68 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 68 ב-ישראל