723-linja
Peijas
HSL
HSL 723 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
723-bussilla (Peijas) on 26 pysäkkiä alkaen asemalta Päiväkummuntie ja päättyen asemalle Peijas.
Valitse alta mikä tahansa 723-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Peijas (26 pysäkkiä)
Päiväkummuntie
Yrjänänkuja
Ylermintie
Pentintie
Tuulikintie
Teuvontie
Onervantie
Pikkukoski
Riitantie
Pekankuja
Laurintie
Kustaantie
Rasinrinne
Konttitie
Sauvatie
Havukosken Koulu
Hanabölentie
Kytöpuiston Koulu
Kytökuja
Koivukylän Terveysas
Havukallionkatu
Koivukylän Asema
Koivukylän Puistotie
Peijaksentie
Sairaalakatu
Peijas
723 UKK
Mihin aikaan 723 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 723 bussi -pysäkillä klo 09:37 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 723 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 723 bussi -pysäkillä klo 14:37 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 723 bussi saapuu?
Milloin Peijas Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Peijas Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 723 (Peijas) bussi?
Peijas (Peijas) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 723 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 723 bussi pysäkki.
723-bussi -aikataulu
723 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 09:37 - 14:37
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 09:37 - 14:37 | 60 |
ti | 09:37 - 14:37 | 60 |
ke | 09:37 - 14:37 | 60 |
to | 09:37 - 14:37 | 60 |
pe | 09:37 - 14:37 | 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 723 (asemalta Päiväkummuntie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 723 (Peijas) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
723 -linjan bussi-maksu
HSL 723 (Peijas) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
723 (HSL)
723-bussin ensimmäinen pysäkki on Päiväkummuntie ja viimeinen pysäkki on Peijas. 723 (Peijas) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 723 -linjalla on 26 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 20 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 723-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 723-bussi-linjalle.
Linjojen 723 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 723 (Peijas) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 723 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 723, Helsinki
723 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 734 - Jokivarsi-Korso/ Aikataulu
- 66 - Rautatientori-Maunula-Länsi-Pakila-Paloheinä/ Aikataulu
- 737K - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Jokivarsi-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 986 - Nikkilä-Etelä-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu
- 909K - Veikkola-Lapinkylä-Oitmäki/ Aikataulu
- 207 - Leppävaara-Lintukorpi/ Aikataulu
- 81 - Kulosaari-Herttoniemi(M)-Länsi-Herttoniemi/ Aikataulu
- 108N - Kamppi-Teekkarikylä-Tapiola(M)-Westendinasema/ Aikataulu
- 94A - Kotikonnuntie-Kontula(M)-Kivikko-Kontula(M)/ Aikataulu
- 717K - Rautatientori-Jakomäki-Vaarala-Hakunila-Tikkurila/ Aikataulu
- 245A - Espoon keskus-Nuuksionpää-Kattila
- 300 - Elielinaukio-Myyrmäki/ Aikataulu
- 434 - Kivistö-Keimolanmäki/ Aikataulu
- 232 - Kirkkotie-Gallträsk-Kasavuori-Kirkkotie/ Aikataulu
- 86 - Herttoniemi(M)-Santahamina/ Aikataulu
- 241V - Espoon keskus-Hirvisuo/ Aikataulu
- 712 - Tikkurila - Kuusijärvi
- 192 - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 212 - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Kauniainen/ Aikataulu
- 31 - Lassila-Munkkivuori/ Aikataulu