קו 146
אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) - אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באוניברסיטה/רב תכליתי ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 146 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (29 תחנות)
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אבא חושי/שער חיפה
שינדלר/אבא חושי
התאנה/כביש 705
החרוב/האשל
האשל/הערבה
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
השיטה/מגרשי טניס
השיטה/הרדוף
השיטה/הנוריות
המרגנית
המרגנית/צה''ל
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
צה''ל/האורן
הברוש/פרץ
פרץ/דרך השלום
עמק הכרמל
ספורטק
נשר מרכז קניות
פורטק
צ'ק פוסט
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 146
מתי מתחיל לפעול קו 146?
קו 146 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 146 מפסיק לעבוד?
קו 146 מפסיק לפעול ב-14:08 בשישי
מתי מגיע קו 146?
כדי לראות מתי קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 146 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 146 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 146
קו האוטובוס 146, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:05 - 21:38
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ב׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ג׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ד׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ה׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ו׳ | 06:38 - 14:08 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל146 (מ אוניברסיטה/רב תכליתי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 146
תעריף הנסיעה ב146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
146 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 146 היא אוניברסיטה/רב תכליתי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 146. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 146.
מעקב אחר קו האוטובוס 146 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 146 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 146 ב-ישראל
146 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב
- 277 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#
- 405 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-3#
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#
- 85 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->אברבנאל/צבי הרלינג-בני ברק-2#
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#
- 90 - ביאליק/בוטקובסקי-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#
- 14 - קניון מלחה/א''ס מכבי-ירושלים<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#