קו 21
לוד←קרית שדה התעופה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 21 של קווים (Kavim) - לוד←קרית שדה התעופה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 21 (לוד←קרית שדה התעופה) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל ומסתיים בשרון/גולן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←קרית שדה התעופה (49 תחנות)
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
תחנת רכבת לוד/יוספטל
חטיבת יפתח/בן חקון
שדרות דוד המלך/לאה גולדברג
דוד המלך/שלמה המלך
כיכר קומנדו
הנרייטה סאלד/אילת
טוויטו/שדרות צה''ל
הרצל /ברנר
עיריית לוד/הרצל
ת. מרכזית לוד/רציפים
מתנ''ס/אקסודוס
החלוץ/החשמונאים
צומת גינתון
צומת בן שמן
כפר הנוער בן שמן/443
צומת גמזו
מגרש כדורגל
'גמזו א
'גמזו ב
הדקל/4316
כביש 4314/כביש 4316
האירוס א
האירוס/הנרקיס
האירוס/הרקפת
האירוס/הסביון
מזכירות/הסביון
הסביון/היסמין
האירוס/הסביון
תל חדיד
דרך הורד/דרך היסמין
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הכלנית/דרך החצב
בית נחמיה ה
444/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/רחבת נטיף
שד. עמק איילון/תרשיש
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
צומת שוהם/כביש 453
שרון/גולן
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו לוד←קרית שדה התעופה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←קרית שדה התעופה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (לוד←קרית שדה התעופה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←קרית שדה התעופה (לוד←קרית שדה התעופה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו האוטובוס 21, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ב׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ג׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ד׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ה׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ו׳ | 07:45 - 13:45 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (לוד←קרית שדה התעופה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (לוד←קרית שדה התעופה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
21 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 21 היא בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל והתחנה האחרונה היא שרון/גולן.
קו 21 (לוד←קרית שדה התעופה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (לוד←קרית שדה התעופה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
21 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20לוזית ↔ מסילת ציון