קו 33
טבריה←כפר כמא
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 33 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 33 (טבריה←כפר כמא) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בשאפסוע'/נאשה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 33 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←כפר כמא (57 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל גן העיר
הגליל/הקישון
הבנים/הקישון
אלחדיף/הופיין
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
נייברג/ביאליק
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
אולפנית/דרך מנחם בגין
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שד. ספיר /הנביאים
שד. ספיר/חרצית
שד. ספיר/רקפת
שדרות ספיר/יפה נוף
שדרות ספיר/שדרות אורנים
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן הנשיא/מפתן
ויצמן/המשור
הנשיא וייצמן/המברג
מסעף הזורעים
בית עלמין הזורעים
בית חולים פוריה
'נווה עובד א
בית העם
מרפאה
'מסעף נווה עובד ד
צומת פוריה עילית
דרך השקד/השדרה
דרך השקד/הזית
דרך השקד/השיזף
הרימון/דרך השקד
כפר עבודה 1
אלומות 2
מסעף אלומות
פארק גורן
בית העם
מגרש כדורגל
מפעל
ארכיון המושבה
בית הראשונים
מועצה
מגרש ספורט
בית העם
אולם ספורט
מסעף סמדר
מסעף שרונה
ספסאף/זאפה
ספסאף/אדיגה
חמ עוג/בסלניי
מרפאה
שאפסוע'/נאשה
שאלות ותשובות לגבי קו 33
מתי מתחיל לפעול קו 33?
קו 33 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 33 מפסיק לעבוד?
קו 33 מפסיק לפעול ב-16:05 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 33?
כדי לראות מתי קו טבריה←כפר כמא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←כפר כמא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 33 (טבריה←כפר כמא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←כפר כמא (טבריה←כפר כמא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 33 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 33 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 33 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 33 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 33
קו 33 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:50 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 16:05 | 150 - 250 |
ב׳ | 20:50 - 23:10 | 140 |
ג׳ | 06:50 - 23:00 | 115 - 330 |
ד׳ | 06:50 - 23:00 | 115 - 330 |
ה׳ | 06:50 - 23:00 | 115 - 330 |
ו׳ | 06:50 - 16:05 | 150 - 250 |
ש׳ | 20:50 - 23:10 | 140 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל33 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 33 (טבריה←כפר כמא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 33
תעריף הנסיעה ב33 (טבריה←כפר כמא) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
33 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 33 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא שאפסוע'/נאשה.
קו 33 (טבריה←כפר כמא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 33. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 33.
מעקב אחר קו האוטובוס 33 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 33 (טבריה←כפר כמא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 33 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 33 ב-ישראל
33 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 2 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->דחי/יציאה-דחי-11/ לוח זמנים
- 849 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 74 - 'שז''ר א-טבריה<->המגינים/כי''ח-טבריה-10/ לוח זמנים
- 17 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-30/ לוח זמנים
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11/ לוח זמנים
- 47 - בית חולים העמק-עפולה<->מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל-11/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נבי שועייב-כפר זיתים-10/ לוח זמנים
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 21 - מחנה ג'למה-זבולון<->מקלט-בית לחם הגלילית-10/ לוח זמנים
- 181 - דרך העמק / צומת יוקנעם-יקנעם עילית<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-22/ לוח זמנים
- 157 - הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-11/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 71 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים