לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 566 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) יש 62 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית עלמין ומסתיים בהרכבת/סלומון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 566 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ראש העין←תל אביב-יפו (62 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
בית עלמין
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/הנביאים
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/הרב כלף
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/מלכי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הלוי/תיכון בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר המשוררים
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
צפה בלוח הזמנים המלא
מצפה אפק/הרב שלום שבזי
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/שילה
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי / כרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
יגאל אלון/יפה ירקוני
צפה בלוח הזמנים המלא
יגאל אלון/שייקה אופיר
צפה בלוח הזמנים המלא
נתן אלתרמן/יגאל אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
נתן אלתרמן
צפה בלוח הזמנים המלא
יגאל אלון/תרצה אתר
צפה בלוח הזמנים המלא
יגאל אלון/אלוף הרב גורן
צפה בלוח הזמנים המלא
גולדה מאיר/יגאל אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
גולדה מאיר/חיים הרצוג
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב שלום שבזי/נלי זקס
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב שלום שבזי/ש''י עגנון
צפה בלוח הזמנים המלא
גולדה מאיר/חיים הרצוג
צפה בלוח הזמנים המלא
גולדה מאיר/יגאל אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
מנור/איילון
צפה בלוח הזמנים המלא
נווה אפיקים/בשן
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הקשת / ברקן
צפה בלוח הזמנים המלא
ברקן/ארבל
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת ראש העין/מבצע בזק
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת נווה אפק/ה' באייר
צפה בלוח הזמנים המלא
גינת מבצע דני/ה' באייר
צפה בלוח הזמנים המלא
ה' באייר / מבצע דני
צפה בלוח הזמנים המלא
ה' באייר/מבצע חירם
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בגין/דן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הפרחים
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל רבה/חט''ב גוונים
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל רבה/דרך הציונות
צפה בלוח הזמנים המלא
פארק סיבל/יציאה לכביש 5
צפה בלוח הזמנים המלא
סינמה סיטי
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גלילות/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
קריית החינוך/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/שד' קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/אינשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דיזנגוף/בן יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
בן יהודה/ירמיהו
צפה בלוח הזמנים המלא
בן יהודה/שדרות נורדאו
צפה בלוח הזמנים המלא
בן יהודה/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/בן יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
מרינה
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף גורדון
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף בוגרשוב/טיילת
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף בננה ביץ'
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק אלחנן/הכרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
מגדל שלום/אחד העם
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אלנבי
צפה בלוח הזמנים המלא
אלנבי/יהודה הלוי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הגליל
צפה בלוח הזמנים המלא
הרכבת/סלומון
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 566
מתי מתחיל לפעול קו 566?
קו 566 מתחיל לפעול ב-22:15 בשבת
באיזו שעה קו 566 מפסיק לעבוד?
קו 566 מפסיק לפעול ב-00:30 בחמישי
מתי מגיע קו 566?
כדי לראות מתי קו ראש העין←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 566 (ראש העין←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←תל אביב-יפו (ראש העין←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 566 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 566 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 566 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - ראש העין←תל אביב-יפו
קו 566 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 23:30 - 00:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
לא פעיל
לא פעיל
ב׳
לא פעיל
לא פעיל
ג׳
לא פעיל
לא פעיל
ד׳
לא פעיל
לא פעיל
ה׳
23:30 - 00:30
60
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
22:15 - 23:40
85
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל566 (מ בית עלמין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 566
תעריף הנסיעה ב566 (ראש העין←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
566 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 566 היא בית עלמין והתחנה האחרונה היא הרכבת/סלומון.
קו 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) פועל בחמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 566. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 566.
קו 566 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 566 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 566 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 566 ב-ישראל