קו 13
קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקהילת ציון/שפרינצק ומסתיים בבית אבות משלב/ז'בוטינסקי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי (63 תחנות)
קהילת ציון/שפרינצק
כיכר העצמאות
היכל התרבות/חטיבה תש''ע
צומת מכבי אש
מד''א/ההסתדרות
הספרייה העירונית/יצחק רבין
צומת הקאנטרי קלאב/שדרות בן גוריון
רובע יזרעאל/תרשיש
רובע יזרעאל/ספיר
שדרות רובע יזרעאל/חטיבת כפיר
שדרות רובע יזרעאל/שושנה דמארי
יוסף ברזילאי/חביבה רייק
מרכז מסחרי/יוסף ברזילי
בית חולים העמק
מינהלת בית החולים העמק
תיכון מקיף אורט
בית ספר אורט/סוקולוב
קרן קיימת לישראל/העולים
קק''ל/יהודה הלוי
מרכז מסחרי/קפלן
בית ספר אלומות/יצחק שדה
יצחק שדה/וינגייט
יצחק שדה/יגאל ידין
אלון/יצחק שדה
ארז/האלה
ארז/שיקמה
דולב/יצחק שדה
אברהם יפה/יצחק שדה
ההגנה/אברהם יפה
שבעת המינים/תאנה
שבעת המינים/שעורה
הרצל/רש''י
הרצל/שבטי ישראל
ההגנה/הרצל
מרכז מסחרי/קפלן
קופת חולים/קפלן
קוממיות/דרך גולני
קוממיות/טשרניחובסקי
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/מצדה
אבן גבירול/סמילנסקי
אבן גבירול
הרוגי המלכות/הרצוג
הרצוג/אברהם מאפו
בן צבי/חופית
יצחק בן צבי/יגאל כהן
הנרייטה סולד/ראסל
הנרייטה סאלד/שדמית
הנרייטה סולד/עליית הנוער
עליית הנוער/צופית
בית פוזנק/עליית הנוער
עליית הנוער/יגאל כהן
עליית הנוער/חוחית
עליית הנוער/שדרות קונטיקט
שד. קונטיקט/דוכיפת
האירוסים/חרצית
האירוסים/נורית
האירוסים/סייפן
האירוסים/סחלב
האירוסים/חצב
האירוסים/סתוונית
קונטיקט/ז'בוטינסקי
בית אבות משלב/ז'בוטינסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-14:30 בשני, שבת
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-18:40 בשני, שבת
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:30 - 18:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 14:30 - 18:40 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 14:30 - 18:40 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ קהילת ציון/שפרינצק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
13 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 13 היא קהילת ציון/שפרינצק והתחנה האחרונה היא בית אבות משלב/ז'בוטינסקי.
קו 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) פועל בשני, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 67 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-10/ לוח זמנים
- 3 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסגד-נאעורה-10/ לוח זמנים
- 72 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 825 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 92 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->סחנין יציאה מערבית-סח'נין-10/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר בית יוסף-טבריה<->וינגייט/לח''י-טבריה-20/ לוח זמנים
- 181 - דרך העמק / צומת יוקנעם-יקנעם עילית<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-22/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 432 - גשר/מרכז-גשר<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים