קו 3
הרצלייה←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 3 (הרצלייה←רעננה) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשונית/יורדי ים ומסתיים בת. רכבת רעננה מערב/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←רעננה (32 תחנות)
השונית/יורדי ים
מרינה/השונית
אבא אבן/ משכית
מחלף הסירה למזרח
תחנת רכבת הרצליה
בן ציון מיכאלי/יוסף נבו
ז'בוטינסקי/הרב קוק
מטווח אולימפי לאומי/ז'בוטינסקי
פינסקר/ז'בוטינסקי
סוקולוב/הניצנים
קניון לב העיר
עיריית הרצליה
הרב קוק/בן גוריון
הרב קוק/שמשון הגיבור
בר כוכבא/הכרמל
בר כוכבא/רוחמה
מרכז מסחרי/בר כוכבא
בר כוכבא/הצנחנים
בן גוריון/חומה ומגדל
מרכז אמירים/בן גוריון
יבנה/השפלה
יבנה/פדויים
יהודה הנשיא/יערה
יהודה הנשיא/רבי עקיבא
בית אבות יוליאנה/דוד רזיאל
בית''ר/עינב
בית''ר/פתח תקווה
דרך ירושלים/יגאל אלון
ירושלים/הבריגדה
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
פארק רעננה מערב
ת. רכבת רעננה מערב/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-15:10 בשני, שישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (הרצלייה←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←רעננה (הרצלייה←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:10 - 15:10 | 20 - 30 |
ג׳ | 20:45 - 22:50 | 30 - 50 |
ד׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:10 - 15:10 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 22:50 | 30 - 50 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ השונית/יורדי ים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (הרצלייה←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (הרצלייה←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
3 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 3 היא השונית/יורדי ים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רעננה מערב/הורדה.
קו 3 (הרצלייה←רעננה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (הרצלייה←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 559 - בן איש חי/קארו-בית שמש<->מלון יפה נוף-ערד-2#/ לוח זמנים
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 1 - נווה ירק-נווה ירק<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-34/ לוח זמנים
- 50 - בית הלוחם-באר שבע<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 617 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת הרצליה-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 575 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 77 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 31 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 148 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 32 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->מסוף קדמה-רמת השרון-11/ לוח זמנים
- 12 - התעשייה/סדן-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#ערד ↔ באר שבע
- 149 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 60 - צומת מחנה משאבים-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-29
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 615 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 78 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 80 - עמק החולה/עמק איילון-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים