410 Γραμμή
Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ)
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 410 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 410 λεωφορείο (Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ)) έχει 31 στάσεις αναχωρεί από Αφετηρια 410 (Μελισσια) και τερματίζει στο σταθμό Ανατολ. Τερματ. Στ. Οακα.
Επιλέξτε 410 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ) (31 στάσεις)
Αφετηρια 410 (Μελισσια)
Κλειους
Μουσσων
Καλλιπολεως
Σμυρνης
Πολιτιστικο Κεντρο
Φουρνος
Μπουμπουλινας
Στροφη
Διασταυρωση
Πλ. Μελισσιων
Παπανικολαου
Καλαμποκη
Παλλαδιο
Στουντιο
Σικιαριδειον
Αλωνια
Ευγενιος Σπαθαρης
Διασταυρωση Μελισσιων - Diastayrosi Melission
Διασταυρωση Αμαρουσιου - Diastavrosi Amaroysioy
Καναταδικα - Kanatadika
Ηβη - Hbh
Interamerikan - Interamerican
Εμπ. Κεντρο - Emp. Kentro
Εργ. Πολυκατοικιες - Erg. Polykatoikies
Αγ. Κων/Νος - Agios Konstantinos
Παναγια
Στ. Νερατζιωτισσα - St. Neratziotissa
Νερατζιωτισσα
Αρτεμιδος
Ανατολ. Τερματ. Στ. Οακα
410 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 410 λεωφορείο;
410 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 410 λεωφορείο;
410 σταματάει λειτουργία στις 05:25 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 410 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ) Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ) Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 410 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή;
Οι ώρες λειτουργίας του 410 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 410 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 410 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 410 λεωφορείο
410 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 05:25
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 05:25 | 25 |
Τρι | 05:00 - 05:25 | 25 |
Τετ | 05:00 - 05:25 | 25 |
Πεμ | 05:00 - 05:25 | 25 |
Παρ | 05:00 - 05:25 | 25 |
Σαβ | 05:00 - 05:30 | 30 |
Κυρ | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 410 (από το Αφετηρια 410 (Μελισσια)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 410 (Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
410 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 410 (Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
410 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 410 λεωφορείο είναι Αφετηρια 410 (Μελισσια) και η τελευταία στάση είναι Ανατολ. Τερματ. Στ. Οακα. 410 (Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 410 έχει 31 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 19 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 410 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 410 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 410 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 410 (Ανω Μελισσια - Οακα (Απο Σταση Κλειουσ)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 410 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 410, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 324 - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΚΑΝΤΖΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 122Θ - ΒΑΡΚΙΖΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 523 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΔΑΜΕΣ Β' (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 734 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 221 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOYPOLI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 651 - ΨΥΧΙΚΟ - ΠΑΝΟΡΜΟΥ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 833 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 700 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ) - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 727 - ΜΕΣΟΝΥΧΙ - ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 731 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. Μ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣ. - ΔΑΣΟΣ/ Πρόγραμμα
- 309 - ΚΟΡΩΠΙ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 803 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 300 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 608 - ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΝΕΚΡ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ / GALATSI - AKADIMIA - NEKR. ZOGRAFOY/ Πρόγραμμα
- 307 - ΣΤ. Δ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΓΛ. ΝΕΡΑ - ΣΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙ/ Πρόγραμμα
- 040 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ / PEIRAIAS - SYNTAGMA/ Πρόγραμμα
- 416 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 203 - ΚΑΡΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 810 - ΣΧΙΣΤΟ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα