קו 6א
בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) יש 71 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית עלמין אילת ומסתיים בעין נטפים/ששת הימים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים (71 תחנות)
בית עלמין אילת
מרכז ביג/הסתת
הסוור/הספן
נווה מדבר/משעול גירית
נווה מדבר/משעול גרביל
נווה מדבר/משעול מריון
חטיבת גולני/הסתת
חטיבת גולני/ככר זאבים
חטיבת גולני/החורב
מלון מג'יק פאלאס/קראון פלאזה
מלון אסטרל וילג'/מתחם רד
מלון רויאל ביץ'/מלכת שבא
מלון הרודס/מלון דן
קניון אייס מול/קאמפן
מלון אגמים/קאמפן
מלון לאונרדו קלאב/קאמפן
דרבן/תרשיש
קניון מול הים/דרבן
דרך הערבה/שדרות התמרים
שדרות התמרים/שפיפון
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
ספריה עירונית/חטיבת הנגב
בית החייל/חטיבת הנגב
חטיבת הנגב/אילות
חטיבת הנגב/ארגמן
ארגמן/הנשר
ארגמן/דרך יותם
ארגמן/שחמון
שחמון/משעול ספיר
סיני/מואב
פארן/ירושלים השלמה
ירושלים השלמה/ברנע
ירושלים השלמה/שני
מלון פאלאס/מלכת שבא
מלכת שבא/צור
תיכון בגין/מלכת שבא
תיכון בגין/הספורטאים
יהל/הרדוף
יהל/הסיגלית
הסיגלית/משעול הדס
החותרים/ארגמן
זהרון/דקר
דקר/חלילן
דקר/בתרן
דקר/גני קנדה
זהרון/משעול גיטרן
זהרון/מרכז עינת
ששת הימים/דרך יותם
ששת הימים/מתנס שחמון
איצטדיון רבין/ששת הימים
החשמונאים/העמונים
החשמונאים/הלויים
החשמונאים/המדיינים
החשמונאים/כנענים
הנבטים/בני ישראל
הנבטים/המכבים
ששת הימים/עין נטפים
ששת הימים/עין יהב
דרך התבלינים/כוכב
דפנה/גדילן
דפנה/מרווה
דרך הבשמים
דודאים/שן הארי
דרך התבלינים/דודאים
דרך התבלינים/ששת הימים
שרה אמנו/רות המואביה
שרה אמנו/אסתר המלכה
דרך הרים/עין יהב
דרך הרים/עין נטפים
עין נטפים/בני ישראל
עין נטפים/ששת הימים
שאלות ותשובות לגבי קו 6א
מתי מתחיל לפעול קו 6א?
קו 6א מתחיל לפעול ב-10:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 6א מפסיק לעבוד?
קו 6א מפסיק לפעול ב-12:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 6א?
כדי לראות מתי קו בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) הוא בסביבות ה-₪4.70.
האם קו האוטובוס 6א של אגד (Egged) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6א עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6א
קו האוטובוס 6א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:00 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ב׳ | 10:00 - 12:00 | 120 |
ג׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ד׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ה׳ | 10:00 - 17:00 | 420 |
ו׳ | 10:00 - 12:00 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל6א (מ בית עלמין אילת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6א
תעריף הנסיעה ב6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) של אגד (Egged) הוא כ-₪4.70. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
6א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 6א היא בית עלמין אילת והתחנה האחרונה היא עין נטפים/ששת הימים.
קו 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6א.
מעקב אחר קו האוטובוס 6א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6א (בית עלמין אילת←עין נטפים/ששת הימים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6א ב-ישראל
6א - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 8 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 547 - יהודה הנשיא/הלל-אשדוד<->כיכר המעפיל-קרית גת-1ב/ לוח זמנים
- 14 - קניון מלחה/א''ס מכבי-ירושלים<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 47א - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 842 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->רוזנטל-ירושלים-29/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 137 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים